ورنر: رویای من بازی در انگلیس است + پشت پرده حضور پیروانی در کمیته‌ اخلاق – آهو نگار

خبرگزاری فارس: تیمو ورنر در مصاحبه‌ای با فورفورتو عنوان کرد بدش نمی‌آید در آینده بخت حضور به عنوان لژیونر در تیمی درجه یک از فوتبال انگلیس را بیابد
وی در این مصاحبه گفت از زمان کودکی به بازی منچستریونایتد و لیورپول علاقمند بوده است.

وی افزود:البته این رویا در چند سال آینده اتفاق نمی‌افتد.باید تا آن موقع کاملا آبدیده شوم.حتی زبان انگلیسی را کامل بیاموزم.

ورنر که با لایپزیگی‌ها تا سال ۲۰۲۰ قرارداد دارد، چندی قبل مورد توجه رئال مادرید قرار گرفت.

او تصریح کرد:اکنون از حضور در لایپزیگ بسیار راحت و خوشحالم و دوست دارم در این تیم پیشرفت زیادی کنم.

خبرگزاری فارس: تیمو ورنر در مصاحبه‌ای با فورفورتو عنوان کرد بدش نمی‌آید در آینده بخت حضور به عنوان لژیونر در تیمی درجه یک از فوتبال انگلیس را بیابد.

او اظهار داشت: رویای من بازی در لیگ برتر انگلیس است.اگر حق انتخاب داشته باشم، دلم می‌خواهد برای ۲، ۳ تیم بازی کنم که البته منچستریونایتد یکی از آنان است.

——————-

مشرق: طی چند روز اخیر افشین پیروانی به کمیته‌ اخلاق رفت تا پاسخگوی سوالاتی در این کمیته‌ باشد. پس از حضور او در کمیته‌ اخلاق مباحث مختلفی مطرح شد که چرا مدیر تیم فوتبال پرسپولیس باید به کمیته‌ اخلاق احضار شود
مدیر سابق تیم‌ ‌ملی اخیرا مصاحبه‌هایی را انجام داد و این فدراسیون را تهدید کرد که افشاگری خواهد کرد. به نظر می‌رسد او با این اظهارات قصد داشته به فدراسیون برای انجام معامله و به کمیته اخلاق برای عدم پیگیری موضوع فشار وارد کند.

حال مشخص شده دلیل حضور پیروانی در این کمیته‌ به دوره مدیریتش در تیم‌ ‌ملی فوتبال بر می‌گردد.

مشرق: طی چند روز اخیر افشین پیروانی به کمیته‌ اخلاق رفت تا پاسخگوی سوالاتی در این کمیته‌ باشد. پس از حضور او در کمیته‌ اخلاق مباحث مختلفی مطرح شد که چرا مدیر تیم فوتبال پرسپولیس باید به کمیته‌ اخلاق احضار شود.

افشین پیروانی البته طی اظهارنظری درباره چرایی حضورش در کمیته‌ اخلاق گفته بود بنا به توصیه یکی از بزرگان فوتبال فعلا مصاحبه نمی‌کند. اکنون مشخص شده این بزرگ فوتبال،‌ یکی از اعضای هیات رییسه فدراسیون است.

افشین پیروانی در دوره مدیریتش در تیم‌ ‌ملی فوتبال در ارتباط با یک شرکت طرف قرارداد با فدراسیون دچار تخلفات مالی شده و به همین خاطر کمیته‌ اخلاق او را احضار کرده تا سوالاتی از پیروانی بپرسد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *