ورمزیار: AFC فکری به حال ناداوری کند + سند محرمانه مربوط به زرادخانه اسرائیل لو رفت – آهو نگار

خبرگزاری میزان: صادق ورمزیار در خصوص بازی استقلال و العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال بازی خوبی را مقابل العین به نمایش گذاشت
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: استقلال با اینکه در گروه سختی قرار گرفته، اما با این روند قطعا می‌تواند صعود کند البته به شرط آنکه بازیکنان دچار غرور نشوند.

وی ادامه داد: آن چیزی که همه باید می‌دیدند را دیدند، داور بازی بسیار ضعیف بود. حسینی یک بار جلوی ناعدالتی را گرفت اما داور کار خود را کرد. امیدوارم AFC فکری به حال این قضیه کند و از داوران بهتری برای دیدار‌های حساس استفاده کند.

ورمزیار در پایان با تمجید از عملکرد مهاجم خارجی تیم استقلال گفت: تیام مهاجم خوبی است و عملکرد مناسبی هم داشته و به نظرم میتواند در ادامه مسابقات استقلال هم در آیا و هم در لیگ برتر به تیم کمک کند.

خبرگزاری میزان: صادق ورمزیار در خصوص بازی استقلال و العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال بازی خوبی را مقابل العین به نمایش گذاشت. شاگردان شفر توانایی فنی خود را خوب به رخ آسیا کشیدند و نشان دادند از ظرفیت‌های بالایی برخوردار هستند و نتیجه مناسبی را در خانه حریف کسب کرد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: روزنامه هاآرتص از درز سند محرمانه‌ وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در اینترنت خبر داد.

روزنامه هاآرتص نوشت: این سند که آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ اسرائیل آن را امضا کرده است شامل دو بخش از اسامی ابزارها و سامانه‌های ارتش اسرائیل است که برای محرمانه بودن آن تلاش می‌کند
خبرگزاری ایسنا: روزنامه هاآرتص از درز سند محرمانه‌ وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در اینترنت خبر داد.

روزنامه هاآرتص نوشت: این سند که آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ اسرائیل آن را امضا کرده است شامل دو بخش از اسامی ابزارها و سامانه‌های ارتش اسرائیل است که برای محرمانه بودن آن تلاش می‌کند.

این سند که متعلق به وزارت جنگ اسرائیل است و در اینترنت منتشر شده، اطلاعات بسیار محرمانه‌ای را درباره توانایی‌های نظامی ارتش فاش می‌کند.

در این گزارش آمده است: سیستم نظامی دومی که فاش شده نیز بسیار محرمانه است و برای به کارانداختن تجهیزات استفاده می‌شود و فاش شدن آن به معنای فاش شدن اسرار زرادخانه ارتش اسرائیل و توانایی‌هایش است.

یک منبع در ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یکی از سامانه‌های نظامی بسیار محرمانه است تا حدی که حتی نمی‌توان نامش را در شبکه‌های مخابراتی به دلیل حساس بودن آن آورد.

این روزنامه نوشت: بعد از انتشار این سند در اینترنت دستیابی به اطلاعات آن برای همگان ممکن شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *