پیش بازی اسپانیول – بارسلونا + فغانی آبروی ایران را در جام جهانی می‌برد! – آهو نگار

ورزش سه: دو تیم اسپانیول و بارسلونا در دربی کاتالونیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان والورده که روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارند، این فرصت را دارند که اختلاف خود با رئال را به 21 امتیاز برسانند
ورزش سه: دو تیم اسپانیول و بارسلونا در دربی کاتالونیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان والورده که روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارند، این فرصت را دارند که اختلاف خود با رئال را به 21 امتیاز برسانند. شب گذشته شاگردان زیدان طبق روال این فصل خود، بار دیگر ناکام بودند و مقابل لوانته به تساوی 2-2 دست پیدا کردند. در صورتی که بارسا امشب پیروز میدان شود، اختلافش با رقیب اصلی خود به 21 امتیاز رسیده و می‌تواند در جهت ثبت رکورد اختلاف گام بردارد. در 6 بازی اخیر، آبی اناری ها موفق به کسب پیروزی در هر 6 بازی شده اند و فرمی فوق العاده دارند. به نظر می‌رسد که آنها امسال به راحتی جام قهرمانی لالیگا را بالای سر خواهند برد و مشکلی در کسب آن نخواهند داشت.
در 6 تقابل اخیر، 2 پیروزی برای اسپانیول و 4 پیروزی برای بارسا به دست آمده است.  عثمان دمبله تنها غایب آبی اناری ها خواهد بود و حضور فرمائلن و ومس هنوز مشخص نیست.

ترکیب احتمالی

 پیش بازی اسپانیول - بارسلونا

در آن سو اسپانیول با 24 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار گرفته است. آنها در 6 بازی اخیر خود، 2 پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست تجربه کرده و روند پر افت و خیزی داشته اند. با این حال اسپانیول در کوپا دل ری و در دیدار رفت موفق شده بود بارسا را شکست دهد و همین موضوع می‌تواند روحیه زیادی در بین بازیکنان این تیم برای این دیدار حساس تزریق کند و احتمالا بارسا کار بسیار دشواری پیش رو خواهد داشت.

——————-
ورزش‌سه: علی عیسی زاده بعد از تساوی یک بر یک صنعت نفت آبادان و فولاد درباره پنالتی که اواخر مسابقه برای فولاد گرفته شد، عنوان کرد: ما نمی‌دانیم فدراسیون و کمیته داوران چه می‌کنند، هفته گذشته مقابل استقلال آن بلا را سر ما آوردند و مقابل فولاد خوزستان هم این اتفاق افتاد اگر فدراسیون نمی‌تواند داور تعلیم بدهد به ما بگویند داور از خارج بیاوریم و هزینه‌اش را پرداخت کنیم
وی در پایان افزود: واقعا این شرایط داوری عجیب است ما در حال شکایت از تیم داوری فغانی به فیفا هستیم و می‌خواهیم بگوییم او را به جام جهانی نبرید چرا که آبروی ایران می‌رود، چطور می‌شود چهار اشتباه تاثیرگذار علیه ما انجام دهند این اشتباهات نتیجه بازی را عوض کرد.

ورزش‌سه: علی عیسی زاده بعد از تساوی یک بر یک صنعت نفت آبادان و فولاد درباره پنالتی که اواخر مسابقه برای فولاد گرفته شد، عنوان کرد: ما نمی‌دانیم فدراسیون و کمیته داوران چه می‌کنند، هفته گذشته مقابل استقلال آن بلا را سر ما آوردند و مقابل فولاد خوزستان هم این اتفاق افتاد اگر فدراسیون نمی‌تواند داور تعلیم بدهد به ما بگویند داور از خارج بیاوریم و هزینه‌اش را پرداخت کنیم.
عیسی زاده در ادامه تاکید کرد: یک جام درست کنید به پرسپولیس بدهید و یک جام هم به استقلال بدهید 3 بر2 تیم صنعتی هم که آقایان فدراسیون دنبالشان هستند را هم بالا بیاورند و ما را هم به امان خدا رها کنند به این شکل که نمی‌توان کار کرد.

وی ادامه داد: قرار نیست داوران سر ما را ببرند،‌ اگر قرار است این هزینه‌ای که ما انجام دادیم به جوی آب برود پولش را برای داوری بدهیم تا حق‌مان خورده نشود.

مدیرعامل نفت آبادان همچنین گفت: فریدون اصفهانیان کاسه و کوزه‌اش را جمع کند و از فدراسیون برود. او باید شغل دیگری را اختیار کند دیگر این اتفاقات بس است. صنعت نفت را ویران کرده‌اند، مردم آبادان را طی این هفته نابود کرده‌اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *