تفاوت بزرگ بارسا و چلسی پیش از نبرد حساس + شهرداری تبریز از سد کاله گذشت – آهو نگار

ورزش سه: هنگامیکه در قرعه کشی مرحله یک هشتم مشخص شد که چلسی حریف بارسلونا خواهد بود، شاید هواداران بارسا نگران حذف زودهنگام تیمشان در لیگ قهرمانان بودند؛ اما اوضاع نابسامان آبی های لندن در هفته های اخیر آنها را به صعود امیدوار کرده است
ورزش سه: هنگامیکه در قرعه کشی مرحله یک هشتم مشخص شد که چلسی حریف بارسلونا خواهد بود، شاید هواداران بارسا نگران حذف زودهنگام تیمشان در لیگ قهرمانان بودند؛ اما اوضاع نابسامان آبی های لندن در هفته های اخیر آنها را به صعود امیدوار کرده است.

تفاوت بزرگ بارسا و چلسی پیش از نبرد حساس

در حال حاضر شاید بزرگترین تفاوت میان بارسا و چلسی، نمایش خط حمله دو تیم در فصل جاری بودن است. چلسی که در تابستان و زمستان با صرف مبالغ زیادی موراتا و ژیرو را جذب کرد، از لحاظ هجومی آمار مناسبی ندارد و موراتا در 31 بازی تنها 12 گل و هازارد در 35 بازی 13 گل به ثمر رسانده است.

همچنین درون دروازه نیز اوضاع همینگونه است و بارسا در لالیگا بعد از 22 بازی تنها 11 گل دریافت کرده اما دروازه چلسی که فصل قبل به لطف نظم دفاعی خود فاتح لیگ برتر شد در 26 بازی 23 بار باز شده است.

اما از آنسو عملکرد لیونل مسی به تنهایی با زدن 27 گل در 34 بازی از هر 2 ستاره چلسی بهتر بوده و در ضمن لوییس سوارز آماده نیز در 31 مسابقه موفق به زدن 19 گل شده است.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: در بازی نخست پلی‌آف سی‌ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های کشور تیم‌های شهرداری تبریز و کاله مازندران از ساعت 17 امروز (چهارشنبه) در سالن شهید اقدمی تبریز به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان عادل بناکار در این مسابقه 3 بر یک به پیروزی رسیدند تا گام مهمی برای حضور در جمع چهار تیم برتر مرحله نیمه نهایی برداشته باشند

کاله مازندران در ست دوم 25 بر 22 مقابل میزبان خود به پیروزی رسید، اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب و با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 22 و 25 بر 18 مغلوب شهرداری تبریز شد تا تنها امیدش کسب پیروزی در آمل برای جبران این نتیجه باشد.

قبل از این دیدار، تیم‌های خاتم اردکان و بانک سرمایه موفق به شکست سایپای تهران و هاوش گنبد شده بودند.

 خبرگزاری تسنیم: در بازی نخست پلی‌آف سی‌ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های کشور تیم‌های شهرداری تبریز و کاله مازندران از ساعت 17 امروز (چهارشنبه) در سالن شهید اقدمی تبریز به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان عادل بناکار در این مسابقه 3 بر یک به پیروزی رسیدند تا گام مهمی برای حضور در جمع چهار تیم برتر مرحله نیمه نهایی برداشته باشند.

آرش کشاورزی، حسام بخششی، میکائیل تاجر، حمزه زرینی، مصطفی شریفات و امیر حسینی ترکیب شروع‌کننده تیم شهرداری تبریز در این مسابقه بودند. در آنسوی میدان نیز بهروز عطایی از امیرحسین اسفندیار، شاهین مظلوم، رضا صفایی، اسماعیل مسافر، جواد کریمی و ولی علیپور در ابتدای این مسابقه در تیم کاله مازندران استفاده کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *