انتقاد شدید سرمربی آلکمار از جهانبخش + جرارد پیکه و استمرار جنجال با اسپانیول – آهو نگار

خبرگزاری تسنیم: تیم آلکمار امروز (یکشنبه) در بازی خانگی برابر تیم قعرجدولی رودا به تساوی 2 بر 2 رسید که باعث تعجب هواداران این تیم شد

سرمربی تیم آلکمار گفت: این کارها وحشتناک است. فکر می‌کنم خیلی وحشتناک است. من با این اقدام مقابله کردم و آن را برای شما معنی می‌کنم. این حرکت جهانبخش یک غرور اشتباه و عدم احترام به حریف است. تو بدون آگاهی باعث عصبانیت و عصبانی‌تر شدن آنها شدی.

در این میان فان‌ دن‌بروم، سرمربی تیم آلکمار نوک انتقادها از این تساوی غیرمنتظره را در نشست خبری پس از بازی برابر رودا به سمت علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی نشانه گرفت. سرمربی هلندی از نگه‌داشتن توپ توسط جهانبخش در کناره‌های زمین بسیار عصبانی بود و ناامید به نظر می‌رسید.

فان دن‌بروم که برای اولین‌بار چنین انتقادهایی را نسبت به جهانبخش ابراز کرده بود خطاب به ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار گفت: او می‌تواند چنین کارهایی (نگه‌داشتن توپ در کناره‌ها) را در تمرین انجام دهد. ما سرگرمی‌های زیادی در تمرین داریم و بنابراین به این کارها در زمین بازی نیازی نداریم. جای این کارها در زمین مسابقه نیست و این حرف‌ها را به جهانبخش نیز گفتم.

خبرگزاری تسنیم: تیم آلکمار امروز (یکشنبه) در بازی خانگی برابر تیم قعرجدولی رودا به تساوی 2 بر 2 رسید که باعث تعجب هواداران این تیم شد.

——————-

ورزش سه: به نظر می رسد جرارد پیکه قصد ندارد به جنجال های خود با هواداران اسپانیول پایان دهد.

 بعد از دیدار بارسا برابر اسپانیول در کوپا دل ری، پیکه ادعا کرد که اسپانیول متعلق به کاتالونیا نبوده و مربوط به کورنلاست که این مصاحبه به شدت باعث عصبانیت رقیب همشهری بارسا شده و حتی این تیم ادعا کرد که از مدافع بارسا شکایت خواهد کرد
امروز و در حالیکه اسپانیول در حال رقم زدن اولین شکست لالیگایی فصل برای بارسلونا بود، پیکه در دقایق پایانی با پروازی بلند موفق به زدن گل تساوی شد و به سرعت دست خود را به سکوت روی لبانش گذاشت که این رفتار به شدت باعث عصبانیت حاضران در استادیوم شد و پیکه نیز نشان داد تمایلی به پایان جنجال ها ندارد.

جرارد پیکه و استمرار جنجال با اسپانیول

جرارد پیکه و استمرار جنجال با اسپانیول

جرارد پیکه و استمرار جنجال با اسپانیول

 بعد از دیدار بارسا برابر اسپانیول در کوپا دل ری، پیکه ادعا کرد که اسپانیول متعلق به کاتالونیا نبوده و مربوط به کورنلاست که این مصاحبه به شدت باعث عصبانیت رقیب همشهری بارسا شده و حتی این تیم ادعا کرد که از مدافع بارسا شکایت خواهد کرد.

ورزش سه: به نظر می رسد جرارد پیکه قصد ندارد به جنجال های خود با هواداران اسپانیول پایان دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *