قتل ۲ نفر در پی حادثه تیراندازی در ارومیه + واکنش والورده به خوشحالی جنجالی پیکه – آهو نگار

خبرگزاری مهر: عباس حسن خانی در خصوص جزییات این حادثه اظهارداشت: عصر امروز بر اثر درگیری دو جوان حدود ۳۵ ساله در خیابان دانشکده، یک نفر با شلیک گلوله درگذشت و فرد دوم هم زخمی و به بیمارستان منتقل شد که وی نیز بر اثر شدت جراحات فوت کرد
فرمانده انتظامی ارومیه نیز در خصوص این حادثه اظهارداشت: عصر امروز یک حادثه تیراندازی در چهارراه دانشکده ارومیه به وقوع پیوست که تاکنون علت اصلی آن مشخص نیست و خبر تکمیلی به زودی به اطلاع عموم شهروندان خواهد رسید.

حسن خانی اظهارداشت: برخی فرضیات اختلاف حساب و رابطه بدهکار و طلبکاری را دلیل وقوع این حادثه می‌داند که اطلاعات تکمیلی به محض به دست آمدن شواهد بیشتر در اختیار مردم گذاشته می‌شود.

خبرگزاری مهر: عباس حسن خانی در خصوص جزییات این حادثه اظهارداشت: عصر امروز بر اثر درگیری دو جوان حدود ۳۵ ساله در خیابان دانشکده، یک نفر با شلیک گلوله درگذشت و فرد دوم هم زخمی و به بیمارستان منتقل شد که وی نیز بر اثر شدت جراحات فوت کرد.
وی با بیان اینکه این پرونده توسط انتظامی استان در دست بررسی است افزود: علت حادثه هنوز مشخص نیست و مأموران انتظامی در حال بررسی جزئیات این حادثه هستند.

سرهنگ حسین صمدپور گفت: هم‌اکنون سرنخ‌هایی از این حادثه قتل به دست آمده، اما تحقیقات پلیس همچنان ادامه دارد.

——————-

ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی بارسا شرایط جوی دربی را به سود اسپانیول توصیف کرد.

 گل دقایق پایانی پیکه باعث شد تا بارسا از شکست برابر اسپانیول گریخته و همچنان با اقتدار به صدرنشینی خود ادامه دهد
دیدار برابر اسپانیول: “بازی دشواری بود زیرا ما مجبور به تطبیق یافتن با شرایط بازی بودیم و در نیمه دوم توپ بارها متوقف شده و شرایط زمین خطرناک بود. با توجه به سبک بارسا، من فکر می کنم انعطاف پذیری دشوار بود و ما مجبور شده ایم رو به ارسال توپ های بلند بیاوریم و فکر می کنم که آنها از این شرایط سود بردند.”

واکنش والورده به خوشحالی جنجالی پیکه

ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی بارسا شرایط جوی دربی را به سود اسپانیول توصیف کرد.

شادی جنجالی پیکه: “از نظر من شادی پیکه به دلیل رقابت بین دو تیم و دربی بارسا و اسپانیول است و من آن را بخشی از اتفاقات هفته های اخیر می دانم و ما می دانستیم که جریان بازی اینگونه پیش خواهد رفت. در نیمه اول خطاها عادی بود اما در نیمه دوم بیشتر شد و انگار برخی از خطاها بیش از یک تکل عادی بود.”

 

مسی و نیمکت نشینی: “مسی بازی های پشت سر هم زیادی انجام داده و ما باید مراقب او باشیم و من برنامه دارم به همه بازیکنان استراحت بدهم. در ماه ژانویه ما بازی های زیادی داشتیم و مسابقات فراوانی نیز پیش روی ماست و من به همین دلیل به مسی استراحت دادم.”

 گل دقایق پایانی پیکه باعث شد تا بارسا از شکست برابر اسپانیول گریخته و همچنان با اقتدار به صدرنشینی خود ادامه دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *