عکس‌العمل جالب رونالدو پس از تعویض + وضعیت کلی سانس‌های فوق‌العاده در ۱۴ بهمن – آهو نگار

ورزش سه: امشب رئال در زمین لوانته با تساوی 2-2 متوقف شد تا دو امتیاز دیگر را نیز از کف بدهد. کهکشانی ها به نظر دیگر در لالیگا انگیزه ای برای رقابت ندارند
در واقع بسیاری منتظر خشم و عصبانیت رونالدو روی نیمکت بودند اما فوق ستاره پرتغالی با آرامش تا انتها روی نیمکت نشست و البته در دقایق پایانی از تساوی تیمش سری به تاسف تکان می داد.

عکس‌العمل جالب رونالدو پس از تعویض

عکس‌العمل جالب رونالدو پس از تعویض

ورزش سه: امشب رئال در زمین لوانته با تساوی 2-2 متوقف شد تا دو امتیاز دیگر را نیز از کف بدهد. کهکشانی ها به نظر دیگر در لالیگا انگیزه ای برای رقابت ندارند.

نکته عجیب این بازی تعویض رونالدو بود. فوق ستاره پرتغالی ابتدا از تعویض خود متعجب شد ولی با لبخند روی نیمکت نشست و رو به دوربینی که منتظر شکار عکس العمل او روی نیمکت بود گفت:« روی من تمرکز نکن؛ اتفاقات داخل زمین مهمتر هستند.»

——————-
خبرگزاری مهر: عزت الله علیزاده معاون امور اجرایی سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر در گفتگو با خبرنگار مهر درباره سانس های فوق العاده سینماها گفت: ۱۴ بهمن ماه در پردیس سینمایی آزادی فیلم سینمایی «چهارراه استانبول» ساخته مصطفی کیایی و «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سیدی به سانس فوق العاده کشید
وی افزود: همچنین در پردیس سینمایی فرهنگ فیلم سینمایی «مصادره» ساخته مهران احمدی و در پردیس کورش فیلم های «لاتاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، «بمب» ساخته پیمان معادی و «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا از سانس فوق العاده برخوردار شدند.

معاون امور اجرایی سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر در پایان گفت: در پردیس سینمایی مگامال فیلم سینمایی «چهار راه استانبول» و «شعله ور» ساخته حمید نعمت الله، در پردیس کیان «مغرهای کوچک زنگ زده» و در پردیس جوان «لاتاری» به سانس فوق العاده کشیده شد.

خبرگزاری مهر: عزت الله علیزاده معاون امور اجرایی سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر در گفتگو با خبرنگار مهر درباره سانس های فوق العاده سینماها گفت: ۱۴ بهمن ماه در پردیس سینمایی آزادی فیلم سینمایی «چهارراه استانبول» ساخته مصطفی کیایی و «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سیدی به سانس فوق العاده کشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *