سیمای جدید؛ شفرِ معترض به داور! + ناظم‌الشریعه: به تعداد گل‌هایمان اهمیتی نمی‌دهیم – آهو نگار

ورزش سه: وینفرد شفر همواره در کنار زمین حضوری پر جنب و جوش دارد اما در این دیدار بر خلاف دیدارهای قبلی در اکثر دقایق نسبت به تصمیمات داوری معترض بود
هر چند این دیدار تصمیمات اشتباه بزرگی مانند گل یا اخراج اشتباه نداشت اما سوت های داور مسابقه در میانه میدان و اعلام برخی خطاها در جریان نیمه دوم به ویژه بسیار شفر را عصبانی کرد.

خطای اعلام شده روی هافبک ذوب آهن که در نتیجه ضربه ایستگاهی به تیرک برخورد کرد و خطای هند آشکار میلاد فخرالدینی در نیمه اول از جمله صحنه هایی بودند که باعث شد تا سرمربی آلمانی استقلال به شدت نسبت به داور مسابقه معترض شود.

ورزش سه: وینفرد شفر همواره در کنار زمین حضوری پر جنب و جوش دارد اما در این دیدار بر خلاف دیدارهای قبلی در اکثر دقایق نسبت به تصمیمات داوری معترض بود.

در ادامه و در نیمه دوم حاج ملک تصمیمات تاثیر گذاری نداشت اما سوت های او در میانه میدان باعث عصبانی شدن شفر شد و سرمربی استقلال لحظه ای را برای اعتراض به کمک داور دوم مسابقه از دست نداد. شدت اعتراضات شفر در این دیدار به شکلی بود که سرمربی آلمانی در چند مرحله با تذکر داور چهارم رو به رو شد و البته ساناک کمک او نیز از کنار زمین اخراج شد.

سیمای جدید؛ شفرِ معترض به داور!

سیمای جدید؛ شفرِ معترض به داور!

سیمای جدید؛ شفرِ معترض به داور!

عکس: امیرحسینی

——————-

خبرگزاری تسنیم: محمد ناظم‌الشریعه پس از برتری 11 بر یک تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل چین گفت: چین نسبت به بازی قبلی خود تغییر کرده بود

خبرگزاری تسنیم: محمد ناظم‌الشریعه پس از برتری 11 بر یک تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل چین گفت: چین نسبت به بازی قبلی خود تغییر کرده بود. در لحظات ابتدایی بازی تیم ما تحت فشار قرار داشت، اما پس از لحظاتی موفق شدیم کنترل بازی را در دست بگیریم. 

وی ادامه داد: می‌دانستیم حریف بهترین عملکرد خود را مقابل ما انجام خواهد داد. به تعداد گل‌های زده خود در این دو بازی اهمیتی نمی‌دهیم و سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را مقابل حریفان داشته باشیم و به تمام تیم‌ها احترام می‌گذاریم. 

سرمربی تیم ملی در مورد دیدار آینده کشورمان مقابل عراق خاطرنشان کرد: چند بازی دوستانه با عراق داشته‌ایم و شناخت بسیار خوبی از این تیم داریم. این تیم کاملاً با تیم‌های شرق آسیا متفاوت است و امیدواریم بازی زیبایی برابر این تیم انجام دهیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *