+ آخرین وضعیت ساختمان آتش گرفته وزارت نیرو – آهو نگار

ایسنا: ‌به نقل از رادیو اینترنتی GolBezan، رافائل داسیلوا، مدافع برزیلی سابق منچستریونایتد سال‌ها با کارلوس کی‌روش کار کرده است و توانست از منچستریونایتد افتخارات زیادی از جمله سه قهرمانی در لیگ برتر را به دست بیاورد
وی ادامه داد: تجربه بالای کارلوس کی‌روش چیزی بود که خیلی در موارد مختلف به سود ما بود و همه ما در منچستریونایتد از آن استفاده می کردیم. من بعد از کی‌روش با مایک فیلان هم در منچستریونایتد کار کرده‌ام،  ولی باید این را بگویم که کارلوس کی‌روش تمرینات بسیار سطح بالا و پیشرفته‌ای داشت و خصوصا در کارهای دفاعی و نحوه قرار گرفتن بازیکنان در زمین خیلی به بازیکنان کمک کرد.

ایسنا: ‌به نقل از رادیو اینترنتی GolBezan، رافائل داسیلوا، مدافع برزیلی سابق منچستریونایتد سال‌ها با کارلوس کی‌روش کار کرده است و توانست از منچستریونایتد افتخارات زیادی از جمله سه قهرمانی در لیگ برتر را به دست بیاورد. این مدافع برزیلی در حال‌ حاضر در لیون فرانسه بازی می‌کند.  
رافائل داسیلوا در گفت‌وگویی اظهار کرد: کارلوس کی‌روش، مربی بسیار خوبی بود و تمامی جلسات تمرینی را برای ما سازمان دهی کرد. او خیلی روی نظم تاکتیکی و جنبه‌های مختلف بازی از جمله کارهای دفاعی تاکید داشت. من روزی که به منچستریونایتد آمدم فقط پرتغالی بلد بودم و نمی توانستم انگلیسی صحبت کنم. او به من خیلی کمک کرد و در این زمینه راه‌گشای من بود.

مدافع برزیلی همچنین درباره پارک جی سونگ، بازیکن آسیایی منچستریونایتد نیز به اظهار نظر پرداخت و گفت‌: پارک از استعداد زیادی برخوردار بود چه در داخل زمین و چه در خارج از زمین. من چیزهای زیادی از او دیدم که برایم جالب توجه بود. او یکی از بازیکنان خوب ما در آن سال‌ها بود.

——————-
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، در مورد آخرین وضعیت ساختمان آتش گرفته در خیابان ولیعصر (عج)، گفت‌: آتش نشانان در حال پاییین آوردن حرارت ساختمان نیروگاه هستند
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، در مورد آخرین وضعیت ساختمان آتش گرفته در خیابان ولیعصر (عج)، گفت‌: آتش نشانان در حال پاییین آوردن حرارت ساختمان نیروگاه هستند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، ‌اضافه کرد: از ساعات میانی شب گذشته دما به صورت محسوسی پایین آمده است.

ملکی در ادامه‌ خاطر نشان کرد: منتظر هستیم تا درجه حرارت پایین بیاید تا نفوذ کنیم.

وی همچنین ادامه‌ داد: خوشبختانه این حادثه مصدومی در بر نداشته است و تنها دو، سه نفر از نیروهای آتش نشان دچار مشکل جزئی شده‌اند.

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، در مورد آخرین وضعیت اطفای حریق در ساختمان هشت طبقه برق حرارتی وزارت نیرو واقع در میدان ولیعصر (عج) صبح روز گذشته (دوشنبه) آتش گرفته بود، اظهار کرد: کماکان آتش نشانان در حال‌  تخلیه دود، ایمن سازی و پایین آوردن حرارت هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *