انفجار مرگبار در شهرک صنعتی شیراز – آهو نگار

خبرگزاری ایسنا: انفجار دیگ بخار در کارخانه فوم‌سازی شهرک صنعتی شیراز یک کشته و 3 مصدوم برجای گذاشت.

قبل از ظهر امروز و به دنبال اعلام کارکنان شهرک صنعتی شیراز، نیروهای عملیاتی آتش‌نشانی از ایستگاه‌های 14، 16، و 3 به همراه گروه امداد و نجات، تیم تجسس و سگ‌های زنده یاب راس ساعت 11 صبح شنبه 14 بهمن به محل اعزام شدند
براساس این گزارش، عباس کوچک‌پور فرمانده ارشد عملیات آتش‌نشانی شیراز در این خصوص گفت: در یک کارخانه فوم‌سازی دیگ بخار به علت نامعلومی منفجر و بر اثر این حادثه سقف و دیوارهای کارخانه کاملاً تخریب شده و کارکنان را در زیر آوار فرو برده بود .

کوچک‌پور گفت: آتش نشانان پس از آوار براداری، تخلیه اجناس و ایمن سازی کامل، محل حادثه را تحویل عوامل نیروی انتظامی دادند .

وی گفت: بنا به اظهار افراد حاضر 4 مرد از کارگران این کارخانه در زیر آوار گرفتار شده بود که نیروهای عملیاتی بلافاصله پس از حضور و ایمن سازی محل حادثه، با بکارگیری تجهیزات فردی و سگ‌های تجسس خود را به داخل کارخانه رساندند و عملیات آواربرداری را آغاز کردند.

کوچک‌پور اضافه کرد: آتش‌نشانان در تجسس‌ها پیکر 4 تن از کارگران این کارخانه را پیدا کردند که در آن زمان 2 تن کاملاً بیهوش بوده و 2 نفر دیگر نیز مصدومیت شدید داشتند.

خبرگزاری ایسنا: انفجار دیگ بخار در کارخانه فوم‌سازی شهرک صنعتی شیراز یک کشته و 3 مصدوم برجای گذاشت.
او با اشاره به تحویل مصدومان به امدادگران اورژانس فارس، گفت: متأسفانه پس از انجام معاینات پزشکی، مرگ ۱ تن از افراد در همان ساعات اولیه حادثه از سوی عوامل اورژانس اعلام شد و ۱ مصدوم شدید نیز به مراکز درمانی منتقل شد.

گفتنی است؛ کارشناسان سازمان آتش نشانی شیراز در حال بررسی علت بروز این حادثه هستند.

قبل از ظهر امروز و به دنبال اعلام کارکنان شهرک صنعتی شیراز، نیروهای عملیاتی آتش‌نشانی از ایستگاه‌های 14، 16، و 3 به همراه گروه امداد و نجات، تیم تجسس و سگ‌های زنده یاب راس ساعت 11 صبح شنبه 14 بهمن به محل اعزام شدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *