مهران حاتمی: از بازیکنان تشکر می‌کنم + تساوی‌های خانگی یاران قوچان‌نژاد و جهانبخش – آهو نگار

ایسنا: مهران حاتمی، سرمربی شهرداری تبریز پس از پیروزی برابر مهرام در فینال چهارم لیگ برتر بسکتبال اظهار کرد: به نظرم بازی دشواری بود

حاتمی به حضور بازیکنان جوان در میدان نیز اشاره کرد و گفت: بازیکنان جوانی که قبلا به حساب نمی آمدند اما حالا این بازیکنان باید در بسکتبال مورد توجه قرار بگیرند.

ایسنا: مهران حاتمی، سرمربی شهرداری تبریز پس از پیروزی برابر مهرام در فینال چهارم لیگ برتر بسکتبال اظهار کرد: به نظرم بازی دشواری بود. هر دو تیم شرایط آسانی نداشتند. از این نتیجه خوشحالم و از بازیکنانم تشکر می کنم. آنها اجازه ندادند و نمی خواستند که کار در این مسابقه تمام شود و برای این برد خیلی تلاش کردند.

سرمربی شهرداری تبریز گفت: قطعا بازی پنجم هم دشوار خواهد بود اما ما میزبان هستیم و از حمایت هوادارانمان استفاده خواهیم کرد.

 دیدار پنجم مهرام و شهرداری تبریز سه شنبه در تبریز برگزار می شود و تیم برنده قهرمان خواهد بود.

او با اشاره به عملکرد مهرام گفت: این تیم همیشه در نیمه دوم با قدرت بیشتری وارد زمین می شود و ما در دیدار چهارم خیلی بیشتر تلاش کردیم که کار برابر و رقابت به دیدار پنجم بکشد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: بامداد امروز (یکشنبه) تیم هیرنوین در ورزشگاه خانگی آبه‌لنسترا برابر رودای انتهای جدولی به تساوی یک – یک بسنده کرد
رضا قوچان‌نژاد، ملی‌پوش ایرانی در ترکیب اصلی تیم هیرنوین حضور داشت اما از دقیقه 63 جای خود را به هنک ورمان داد.

در جدول رده‌بندی اردویژه هلند تیم‌ آلکمار با 47 امتیاز سوم است و تیم هیرنوین نیز رتبه هشتم را با 31 امتیاز در اختیار دارد.

خبرگزاری تسنیم: بامداد امروز (یکشنبه) تیم هیرنوین در ورزشگاه خانگی آبه‌لنسترا برابر رودای انتهای جدولی به تساوی یک – یک بسنده کرد. ابتدا تیم رودا در دقیقه 35 به گل رسید اما آربر زنلی در دقیقه 75 گل تساوی‌بخش هیرنوین را به ثمر رساند.

در دیگر بازی بامداد امروز هم یاران علیرضا جهانبخش در تیم آلکمار در مصاف با تیم میانه‌جدولی ونلو به تساوی بدون گل رسیدند. جهانبخش 90 دقیقه در ترکیب تیم آلکمار بازی کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *