ژاوی: مصاحبه من علیه نیمار، ساختگی است + مسکو: نشست سوچی مذاکرات ژنو را تضعیف نمی‌کند – آهو نگار

ورزش سه: ژاوی هرناندز، ستاره سابق بارسا هرگونه مصاحبه علیه نیمار را تکذیب کرد.

 نیمار در بازی اخیر پی اس جی در جام اتحادیه برابر رن بازهم حاشیه ساز شد

ژاوی در تماس با موندودپورتیوو به این موضوع واکنش نشان داد و گفت:« من هرگز علیه نیمار حرفی نزدم و این مصاحبه را از خودشان اختراع کرده اند.»

ورزش سه: ژاوی هرناندز، ستاره سابق بارسا هرگونه مصاحبه علیه نیمار را تکذیب کرد.

 نیمار در بازی اخیر پی اس جی در جام اتحادیه برابر رن بازهم حاشیه ساز شد. او در برتری 3-2 تیمش در یک صحنه دستش را به نشانه کمک برای بازیکن رن که روی زمین نشسته بود دراز کرد و سپس آن را پس کشید. اتفاقی که با واکنش بسیار منفی رسانه های فرانسوی و دیگر رسانه های اروپایی روبرو شد.

ژاوی: مصاحبه من علیه نیمار، ساختگی است

روز گذشته مصاحبه ای از قول ژاوی در العرب به چاپ رسید که در آن، اسطوره بارسا گفته بود که این حرکت نیمار در بارسا پذیرفتنی نبود و چه خوب شد که او به پی اس جی رفت.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، «واسیلی نبنزیا» نماینده دائم روسیه در سازمان ملل اظهار داشت که کنگره گفتگوی ملی سوریه در سوچی روند ژنو را تضعیف نمیکند، اما باید یک انگیزه جدید به آن بدهد
خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، «واسیلی نبنزیا» نماینده دائم روسیه در سازمان ملل اظهار داشت که کنگره گفتگوی ملی سوریه در سوچی روند ژنو را تضعیف نمیکند، اما باید یک انگیزه جدید به آن بدهد.
نبنزیا به مسائل سیاسی دیگر نیز اشاره کرد و درخصوص تنش های بین ایران و آمریکا و در مورد برجام گفت: نگرش غیر منطقی آمریکایی ها نسبت به ایران باید از بین برود.

نبنزیا گفت: ما اتهاماتی که می گویند ما می خواهیم روند ژنو را تضعیف کنیم را میشنویم، این اتهامات درست نیستند، ما می خواهیم انگیزه جدیدی برای روند ژنو ایجاد کنیم.

پیش از این، «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل، از روسیه و شخصا از «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه بابت همکاری با سازمان های جهانی در آماده کردن این نشست تشکر کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *