دی‌بیاجو، سرمربی موقت تیم ملی ایتالیا شد + اندروید اوریو برای اکسپریا اکس و اکس کامپت منتشر شد – دیجیاتو – آهو نگار

وبسایت نود: لوئیجی دی بیاجو رسماً از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا به عنوان سرمربی جدید آتزوری ها معرفی شد. او به صورت موقت جانشین ونتورا می شود
وبسایت نود: لوئیجی دی بیاجو رسماً از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا به عنوان سرمربی جدید آتزوری ها معرفی شد. او به صورت موقت جانشین ونتورا می شود. ونتورا بعد از آن که نتوانست تیم ملی ایتالیا را برای اولین بار از سال ۱۹۵۸ به جام جهانی برساند، از سمتش کنار گذاشته شد و حالا بعد از چند ماه، دی بیاجو به عنوان سرمربی موقت، جایگزین او شده است.

دی‌بیاجو، سرمربی موقت تیم ملی ایتالیا شد

اولین بازی های دی بیاجو روی نیمکت تیم ملی، دو بازی دوستانه است. ایتالیا ۲۳ مارچ در منچستر به مصاف آرژانتین می رود و سپس چهار روز بعد در ومبلی مقابل انگلیس بازی خواهد کرد.

دی بیاجو که سابقه ۳۱ بازی ملی را در کارنامه اش دارد، از تیم ملی زیر ۲۱ ساله های ایتالیا راهی تیم ملی بزرگسالان می شود. او از سال ۲۰۱۳، در تیم ملی زیر ۲۱ سال حضور داشته است.

——————-

با وجود اینکه هنوز خیلی از دیوایس های اندرویدی به اندروید اوریو بروزرسانی نشده اند ولی سونی عملکرد بسیار خوبی در آپدیت موبایل هایش به اندروید 8

ساعاتی پیش فریمور جدید 34.4.0.364 منتشر شد و کسانی که میان رده های اکسپریا اکس و اکس کامپت را دارند می توانند با دانلود آن سیستم عامل موبایل شان را به اندروید اوریو آپدیت کنند. همچنین در این بروزرسانی بعضی مشکلات امنیتی رفع شده است و با ویژگی های جدید دوربین، اگر هنگام حرکت عکس بگیرید تیرگی اشیا به حداقل می رسد.

با وجود اینکه هنوز خیلی از دیوایس های اندرویدی به اندروید اوریو بروزرسانی نشده اند ولی سونی عملکرد بسیار خوبی در آپدیت موبایل هایش به اندروید 8.0 به نمایش گذاشته است. بعد از انتشار این نسخه از اندروید برای اکس زد (XZ) و اکس زد وان (XZ1) ژاپنی ها اندروید اوریو را به اکسپریا اکس (X) و اکس کامپت (X Compact) هم آوردند.

انتشار اندروید اوریو برای اکسپریا اکس و اکس کامپت، لیست موبایل هایی که سونی وعده داده بود اندروید 8 را دریافت می کنند به رقم چهار می رساند:

  • Xperia XA1
  • Xperia XA1 Plus / Dual Sim
  • Xperia XA1 Ultra / Dual Sim
  • Xperia X Dual Sim

سونی برنامه دارد تا اندروید اوریو را به پروژکتور Xperia Touch نیز بیاورد. بد نیست بدانید در حالی که اندروید اوریو سال گذشته انتشار یافت ولی گزارشات نشان می دهند که 0.7 درصد از دیوایس های اندرویدی فعال بازار به این نسخه مجهز شده اند. هنوز اندروید 6 با حدود 30 درصد محبوب ترین اندروید بازار است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *