فقر؛ عامل افزایش خطر بیماری قلبی در کودکان + سیف‌اللهی: میثاقیان از باخت خوشش نمی‌آید – آهو نگار

خبرگزاری مهر: محققان دریافتند کودکان خانواده های فقیر بیشتر از همتایان ثروتمندشان نشانه هایی از تنگی در شریان های گردن را دارا هستند، مشکلی که می تواند با خطر بالای بیماری های قلبی در بزرگسالی همراه باشد

محققان برای پی بردن به علت این رابطه بر انجام مطالعات بیشتر تاکید دارند.

به گفته محققان، نتایج مطالعه جدید نشان می دهد وضعیت اجتماعی-اقتصادی در طول ۱۰ سال اول زندگی خرید بلیط هواپیما ماهان ممکن است بر ابتلا به تصلب شریان نقش داشته باشد.

تصلب شریان به مرحله اولیه باریک شدن عروق خونی اشاره دارد و به عنوان نشانگر افزایش ریسک بیماری قلبی تلقی می شود.

در مجموع محققان دریافتند کودکان ۱۱ و ۱۲ ساله از خانواده های فقیر دارای ضخیم شدگی بیشتری در دیواره های شریان کاروتید بودند. همچنین عروق خونی شان بیش از ۸ سال بیشتر از سن واقعی شان بود.

به گفته محققان، ضخیم شدن شریان کاروتید تیک بان با افزایش ریسک حمله قلبی و سکته در آینده مرتبط است.

مطالعه براساس این حقیقت آغاز شد که ریسک بیماری قلبی از سنین جوانی ایجاد می شود.

در این مطالعه از تصویربرداری غیرتهاجمی برای بررسی عروق کاروتید کودکان استفاده شد.

خبرگزاری مهر: محققان دریافتند کودکان خانواده های فقیر بیشتر از همتایان ثروتمندشان نشانه هایی از تنگی در شریان های گردن را دارا هستند، مشکلی که می تواند با خطر اپل سنتر بالای بیماری های قلبی در بزرگسالی همراه باشد.

نتایج مطالعه جدید مربوط به پیگیری وضعیت حدود ۱۵۰۰ خانواده استرالیایی است.
شریان های کاروتید از گردن عبور می کنند، خون را به مغز می رسانند و مطالعه آنها با استفاده از امواج فراصوت آسان است. ضخیم شدن قابل توجه دیواره های این شریان ها می تواند نشان دهنده آترواسکلروز یا تصلب شریان باشد.

——————-
ورزش سه: روح‌الله سیف‌اللهی هافبک سیاه‌جامگان نمایندگی اپل در آستانه بازی با فولاد می‌گوید که آنها توجهی به غایبان حریف ندارند و فقط برای 3 امتیاز بازی خواهند کرد
سیف‌اللهی درخصوص شرایط فولاد خوزستان می‌گوید: خدارو شکر وضعیت خوبی داریم و در این چند روز هم تمرینات خوبی انجام دادیم. مقابل فولاد هم هدفی جز برد نداریم و می‌خواهیم اولین پیروزی را در مشهد به دست بیاوریم تا جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم.

سیف‌اللهی در مورد تعمیرات تخصصی لپ تاپ اینکه میثاقیان گفته است عاشق پیراهن مشکی است می‌گوید: اکبرآقا واقعا رنگ مشکی را دوست دارد و این دوست داشتن از زمان ابومسلم شروع شده است. من او را همیشه با پیراهن مشکی دیده‌ام.

ورزش سه: روح‌الله سیف‌اللهی هافبک سیاه‌جامگان در آستانه بازی با فولاد می‌گوید که آنها توجهی به غایبان حریف ندارند و فقط برای 3 امتیاز بازی خواهند کرد.
سیف‌اللهی در مورد غایبان زیاد فولاد که می‌تواند به تعمیرات موبایل سود سیاه‌جامگان باشد می‌گوید: ما به غایبان فولاد توجهی نداریم و فاصله بازیکنان این تیم با یکدیگر زیاد نیست. فولاد تیم خوبی است و ما قطعا بازی سختی در پیش خواهیم داشت. تلاش می‌کنیم که با قدرت بازی کنیم و 3 امتیاز را بگیریم.

سیف‌اللهی درخصوص حرکات عجیب میثاقیان در کنار خط و جنب‌وجوش‌های این مربی می‌گوید: میثاقیان همیشه انگیزه دارد و این انگیزه را به بازیکنانش انتقال می‌کند. همین تعمیرات 118 موضوع باعث می‌شود تا ما با قدرت زیادی بازی کنیم و این بسیار خوب است. اکبرآقا اصلا از باخت خوشش نمی‌آید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *