ونگر: پیمانه باختن ما لبریز شده است + پاسخ گواردیولا به ادعای جالب مورینیو – آهو نگار

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی آرسنال معتقد است ماه ابتدایی سال 2018 برای آنها خوش یمن نبوده است.

 باخت برابر سوانسی باعث ایجاد فاصله 8 امتیازی بین توپچی ها و رتبه چهارم جدول شد تا شانس آنها برای صعود به لیگ قهرمانان کمرنگ تر شود
 باخت برابر سوانسی باعث ایجاد فاصله 8 امتیازی بین توپچی ها و رتبه چهارم جدول شد تا شانس آنها برای صعود به لیگ قهرمانان کمرنگ تر شود.

ونگر: پیمانه باختن ما لبریز شده است

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی آرسنال معتقد است ماه ابتدایی سال 2018 برای آنها خوش یمن نبوده است.

من معتقدم که ما باید یک راه حل داخلی برای مشکلات دفاعی خود پیدا کنیم، و هر کسی باید تلاش بیشتری در این زمینه انجام دهد. بخشی از اتفاقات به عدم تمرکز در لحظات حیاتی باز می گردد. به عنوان مثال در دیدار مقابل سوانسی ما 75 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم اما هرگاه توپ را از دست دادیم فراموش کردیم دفاع کنیم.”

دیدار برابر اورتون: “ما در شرایطی مغلوب سوانسی شدیم که این اتفاق نباید رخ می داد. ژانویه ماه دشواری برای ما بود و ما عملکرد ناامید کننده ای در زمین داشتیم پس دیگر فضایی برای باخت های بیشتر وجود ندارد و ما باید به خوبی مقابل اتفاقات عکس العمل نشان دهیم.

تمدید قرارداد اوزیل: “او زمانی قراردادش را تمدید کرد که ما شانس زیادی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان نداریم و چیزی که از اوزیل انتظار دارم این است که تیم را به موفقیت برساند. بسیاری معتقد بودند او قراردادش را تمدید نمی کند و این خبر خوبی برای ما بوده است.”

——————-

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی موفق سیتی تاکید کرد رقابت برای فتح لیگ برتر هنوز تمام نشده است.

 مورینیو امروز ادعا کرد با توجه به فاصله 15 امتیازی سیتی با یونایتد و ماندن تنها 13 هفته تا پایان، باید سیتی را فاتح لیگ دانست؛ اما گواردیولا نظر دیگری دارد
 مورینیو امروز ادعا کرد با توجه به فاصله 15 امتیازی سیتی با یونایتد و ماندن تنها 13 هفته تا پایان، باید سیتی را فاتح لیگ دانست؛ اما گواردیولا نظر دیگری دارد.

پاسخ گواردیولا به ادعای جالب مورینیو

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی موفق سیتی تاکید کرد رقابت برای فتح لیگ برتر هنوز تمام نشده است.

ما در دیدار مقابل برنلی در جام حذفی نمایش خوبی داشتیم؛ اما بازی این هفته کاملا متفاوت است. دیدار برابر برنلی یکی از دشوارترین مسابقات ما در طول فصل قبل بود.

ما باید توپ های بلند و دوم را کنترل کنیم، زیرا حریف بازیکنان متخصصی در این سیستم دارد و همچنین با توجه به تبحر برنلی در ضربات کرنر، باید حداکثر تلاش خود را برای ندادن کرنر به حریف بکنیم.”

گواردیولا گفت: “13 بازی و 39 امتیاز هنوز باقی مانده و رقابت هنوز تمام نشده و بازی های دشواری مقابل روی ما قرار خواهد داشت. به عنوان مثال دیدار این هفته ما برابر برنلی بسیار پیچیده است و هیچ کس نمی تواند آن را انکار کند. استوک، تاتنهام، آرسنال، یونایتد، اورتون و چلسی دیگر رقبای ما خواهند بود پس قطعا رقابت قهرمانی تمام نشده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *