مانع بزرگ برای انتقال دخیا به رئال مادرید + اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور – آهو نگار

ورزش سه: منچستریونایتد مبلغ هنگفتی را برای فروش داوید دخیا به رئال مادرید درخواست کرده است.

 رئال مادرید همچنین به دنبال جذب یک سنگربان بزرگ است و از داوید دخیا، گلر 27 ساله شیاطین سرخ به عنوان مهم ترین گزینه آنها برای تقویت این پست در تابستان 2018 نام برده شده است
ورزش سه: منچستریونایتد مبلغ هنگفتی را برای فروش داوید دخیا به رئال مادرید درخواست کرده است.

به جز دخیا، نام هایی مانند تیبو کورتوا و دوناروما نیز برای تقویت این پست مطرح شده است و ممکن است در نهایت قصه طولانی دخیا و رئال مادرید به پایان رسیده و کهکشانی ها به گزینه های دیگر فکر کنند.

 رئال مادرید همچنین به دنبال جذب یک سنگربان بزرگ است و از داوید دخیا، گلر 27 ساله شیاطین سرخ به عنوان مهم ترین گزینه آنها برای تقویت این پست در تابستان 2018 نام برده شده است.

مانع بزرگ برای انتقال دخیا به رئال مادرید

اما طبق ادعای اسپورت، مدیران باشگاه منچستریونایتد ادعا کرده اند برای فروش داوید دخیا مبلغ 130 میلیون یورو می خواهند که اگر رئال مادرید چنین رقمی را پرداخت کند، دخیا تبدیل به گرانقیمت ترین سنگربان تاریخ فوتبال خواهد شد.

با توجه به اینکه قرارداد دخیا در سال 2019 با منچستر به پایان می رسد، راه حل دیگر صبوری تا آن مقطع و جذب گلر اول تیم ملی اسپانیا به شکل آزاد است.

——————-
خبرگزاری فارس: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور می‌توانند با مراجه به سایت سازمان سنجش از نتایج خود مطلع شوند
براساس این گزارش، در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 56 هزار و 304 نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد 28 هزار و 230 نفر زن و 28 هزار و 74 نفر مرد بودند. یعنی 50.14 درصد ثبت‌نام کنندگان زن و 49.86 درصد مرد بودند.

خبرگزاری فارس: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور می‌توانند با مراجه به سایت سازمان سنجش از نتایج خود مطلع شوند.
این آزمون در روز 8 دی ماه در 80 شهرستان و 93 حوزه امتحانی برگزار شد که از مجموع داوطلبان ثبت‌نام کننده تعداد 40 هزار و 617 نفر در جلسه آزمون حاضر بودند و 15 هزار و 687 نفر غایب بودند. یعنی 72.14 درصد حاضر و 27.86 درصد غایب بودند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *