واکنش کره شمالی به سخنرانی سالانه ترامپ + کاوه رضایی همچنان از استقلال، طلبکار است – آهو نگار

خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه نوشت: وزارت خارجه کره شمالی در بیانیه ای با انتقاد از سخنرانی سالانه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد: این سخنرانی نیز غرور، خودپسندی و خودسری از نوع ترامپ را به تصویر کشید
بخش عمده‌ای از بخش‌های پایانی سخنرانی سالانه «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا بر موضوع کره شمالی متمرکز بود.

در ادامه این بیانیه آمده است: ترامپ در سخنرانی سالانه خود همچنین بر وارد کردن حداکثر فشار بر کره شمالی تاکید کرده که یک توهین بیشرمانه علیه مردم کشور ما بود. با این وجود این چیزی جز فریادهای وحشت زده ترامپ از قدرت کره شمالی نبود.

ترامپ به مردم آمریکا وعده داد تا به تلاش خود برای جلوگیری از توسعه برنامه‌های موشکی و هسته‌ای کره شمالی ادامه دهد.

خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه نوشت: وزارت خارجه کره شمالی در بیانیه ای با انتقاد از سخنرانی سالانه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد: این سخنرانی نیز غرور، خودپسندی و خودسری از نوع ترامپ را به تصویر کشید.
رئیس جمهور آمریکا در این سخنرانی رهبر کره شمالی را کینه توز خطاب کرد و گفت: ادامه برنامه‌های کره شمالی در زمینه موشک های هسته ای می‌تواند خیلی زود سرزمین ما را تهدید کند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: کاوه رضایی که ابتدای این فصل از استقلال جدا شد و به شارلووای بلژیک پیوست، مطالباتی از باشگاه استقلال داشت و هنگام تسویه حساب با حصول توافق‌هایی قرار شد پول این بازیکن به صورت اقساطی پرداخت شود
کاوه رضایی قول داده بود شکایتی از باشگاه استقلال نکند تا برای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مشکلی به وجود نیاید، اما این مسئله می‌تواند برای آبی‌پوشان تا حدودی مشکل‌ساز شود.

با وجود اینکه مسئولانی از مجمع باشگاه استقلال حدود 5 ماه پیش به این بازیکن قول داده بودند طلب او را پرداخت کنند، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. در شرایطی که کاوه رضایی تخفیفی 100 میلیون تومانی هم به استقلالی‌ها داده بود و اکنون چند روزی از مهلت اولین پرداخت قسط این طلب گذشته، اما ظاهرا استقلالی‌ها توانایی پرداخت طلب مهاجم پیشین خود را ندارند.

خبرگزاری تسنیم: کاوه رضایی که ابتدای این فصل از استقلال جدا شد و به شارلووای بلژیک پیوست، مطالباتی از باشگاه استقلال داشت و هنگام تسویه حساب با حصول توافق‌هایی قرار شد پول این بازیکن به صورت اقساطی پرداخت شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *