قیمت دلار دوباره به ۴۶۰۰ تومان بازگشت + تغییرات گسترده در فدراسیون بسکتبال – آهو نگار

خبرگزاری ایسنا: دلار در ادامه نوسانات روزهای اخیر خود در بازار امروز – چهارشنبه – به سمت افزایش حرکت کرده و مجددا به ۴۶۰۰ تومان برگشته است
خبرگزاری ایسنا: دلار در ادامه نوسانات روزهای اخیر خود در بازار امروز – چهارشنبه – به سمت افزایش حرکت کرده و مجددا به ۴۶۰۰ تومان برگشته است.
اما دلار آمریکا طی هفته گذشته بالا و پایین نسبتا زیادی داشت. در روزهایی افزایشی و در برخی روزها کاهشی شده بود. امروز هم با ۱۰ تومان افزایش به نرخ روزهای اخیر خود یعنی ۴۶۰۰ تومان بازگشته است.

در میان انواع ارز یورو و لیر بیشترین افزایش قمیت را داشتند و پوند انگلستان با کاهش قمیت همراه شده است. این در حالی است که یوان چین بدون تغییر نسبت به روز گذشته عرضه می‌شود.

بازا سکه نیز که در روز گذشته مسیر کاهشی را پیموده بود امروز به غیر از سکه تمام در سایر اقلام کاهشی شده است. تنها سکه تمام است که با افزایش نرخ به یک میلیون و ۴۸۷ هزار تومان رسیده است.

اما بازار طلا نیز برخلاف روز گذشته معکوس شده و افزایش قیمت پیدا کرده است.

قیمت دلار دوباره به ۴۶۰۰ تومان بازگشت 

——————-

ورزش سه: رامین احمدی طباطبایی، رییس فدراسیون بسکتبال طی حکمی ورژ آبکاریان را به عنوان سرپرست کمیته داوران و مسابقات منصوب کرد
ورزش سه: رامین احمدی طباطبایی، رییس فدراسیون بسکتبال طی حکمی ورژ آبکاریان را به عنوان سرپرست کمیته داوران و مسابقات منصوب کرد.

گفتنی است؛ از سوابق منصور اردستانی می توان به مدیرکل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان، عضویت در هیات رییسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، عضویت در شورای مرکزی و شورای صدور رای ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران و عضویت در هیات تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات اداری سازمان تربیت بدنی و وزارت ورزش و جوانان دیده می شود.

امید است با بهره گیری از حداکثر توان علمی و فنی و جلب همکاری کمیته های تخصصی و صاحب نظران ، در راستای رشد ، پویایی و تقویت این بخش بر اساس شرح وظایف زیر موفق و منصور باشید.

همچنین امین احمدی طباطبایی، رییس فدراسیون بسکتبال طی حکمی منصور اردستانی را به عنوان سرپرست کمیته انضباطی و مشاور امور حقوقی منصوب کرد.

در حکم رئیس  فدراسیون بسکتبال برای منصور اردستانی آمده است:

در حکم رئیس فدراسیون بسکتبال برای ورژ آبکاریان آمده است:

با عنایت به درایت ، توانایی و شایستگی جنابعالی ، به موجب این حکم به عنوان سرپرست کمیته انضباطی و مشاور امور حقوقی فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران تعیین و منصوب می شوید.

گفتنی است؛ ورژ آبکاریان سابقه ریاست کمیته داوران در دوره های قبلی را هم در کارنامه دارد.

با توجه به توانایی ، تجربه ، تخصص و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست کمیته داوران و مسابقات فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *