سانچی همه استانداردهای فنی را داشته است + جدال صدرنشینان لیگ به سود وریرز تمام شد – آهو نگار

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از شرکت ملی نفتکش ایران، کیل اولیاسن (Kjell Olaisen) درباره آخرین زمان بازرسی و کلاس اظهار کرد: این نفتکش ارزیابی‌های دوره‌ای را در دوم مارس ۲۰۱۷ با موفقیت گذراند و بدون آن‌که مشکلی در شرایط کلاس یا مجوزها داشته باشد پس از پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز این ارزیابی، کلاس و گواهینامه‌های مربوط برای آن صادر شد
نفتکش سانچی ۱۶ دی‌ماه با فله بر چینی در آب‌های این کشور برخورد کرد که متاسفانه در این حادثه ۳۲ خدمه نفتکش ایرانی جان خود را از دست دادند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره ارزیابی موسسه DNV.GL از حادثه سانچی و برخورد آن با کشتی فله‌بر، گفت: بررسی دلایل تصادم کشتی‎های یادشده به عهده شرکت‎های مالک کشتی و مقام‎های دریایی است و موسسه DNV.GL از این بررسی‎ها حمایت می‎کند.

اولیاسن درباره این که طبق بازرسی‎های انجام شده ‎سانچی به لحاظ فنی و استانداردهای بین المللی در چه وضعی قرار داشته است؟ افزود: منبع ارجاع رده‎بندی و اعطای گواهینامه‎ها در موسسه DNV.GL قوانین این موسسه و مقررات مرتبط بین المللی است. در آخرین ارزیابی که روی عرشه این کشتی انجام شد با توجه به قوانین حاکم بر رده‌بندی و گواهینامه‎ها، هیچگونه نقصی مشاهده نشد.

وی افزود: آخرین ارزیابی DNV .GL که روی عرشه کشتی انجام شد در تاریخ ششم آوریل ۲۰۱۷ بود که طی آن تجدید IOPP با موفقیت انجام و تجهیزات پایداری کشتی با رعایت قوانین جدید و بازگشتی تطبیق داده شد.

اولیانسن افزود: موسسه DNV.GL بر اساس پرونده رده‎بندی کشتی، هیچگونه شواهدی مبنی این‌که دلیل یا دلایل برخورد کشتی چه بوده است در اختیار ندارد.

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از شرکت ملی نفتکش ایران، کیل اولیاسن (Kjell Olaisen) درباره آخرین زمان بازرسی و کلاس اظهار کرد: این نفتکش ارزیابی‌های دوره‌ای را در دوم مارس ۲۰۱۷ با موفقیت گذراند و بدون آن‌که مشکلی در شرایط کلاس یا مجوزها داشته باشد پس از پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز این ارزیابی، کلاس و گواهینامه‌های مربوط برای آن صادر شد.
——————-
خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم  گلدن استیت وریرز با 49 امتیاز استیفن کری مقابل میهمان خود بوستون سلتیکس در سالن اوراکل به پیروزی رسید
خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم  گلدن استیت وریرز با 49 امتیاز استیفن کری مقابل میهمان خود بوستون سلتیکس در سالن اوراکل به پیروزی رسید.
در بازی دیگری که در سالن «لیتل کیسرز» شهر دیترویت برگزار شد، تیم میزبان با نتیجه 108 بر 121 از اوملاهماسیتی تاندر شکست خورد. ستاره تاندر هم مثل همیشه راسل وستبروک بود که با 31 امتیاز، 13 پاس گل و 11 ریباند برای تیمش تریپل دابل کرد.

در پایان دیدارهای امروز، بوستون سلتیکس و تیم‌های تورونتو رپتورز صدرنشین و اورلاندو مجیک و آتلانتا هاوکس قعرنشینان کنفرانس شرق و تیم‌های گلدن استیت وریرز و هیوستون راکتس در صدر و دالاس موریکس و ساکرامنتو کینگز در انتهای جدول کنفرانس غرب هستند.

این بازی در واقع تقابل گاردهای 2 تیم،‌ استیفن کری و کایری اروینگ بود که در نهایت به سود یاران کری به پایان رسید. اروینگ هم 37 امتیاز برای سلتیکس کسب کرد. 13 امتیاز استیفن کری در 102 ثانیه پایانی بازی توسط او کسب شد. کری همچنین 8 پرتاب 3 امتیازی نیز برای تیمش وارد سبد بوستون کرد. او گفت: در بازی بعدی 30 پرتاب 3 امتیازی خواهم زد.

بوستون و گلدن استیت، صدرنشینان کنفرانس‌های شرق و غرب لیگ هستند.

اوکلاهماسیتی 121 – دیترویت 108
اورلاندو 112 – ایندیانا 114
واشنگتن 129 – آتلانتا 104
شارلوت 91 – میامی 95
بوستون 105 – گلدن استیت 109
دالاس 89 – دنور 91
بروکلین 97 – مینه سوتا 111

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *