دیوید مویس سرمربی وستهام یونایتد شد + ریزش آوار ساختمان در حال تخریب در تهران – آهو نگار

خبرگزاری فارس: باشگاه انگلیسی امروز اعلام کرد مویس سکان هدایت این تیم را برعهده گرفته است.

این مربی ۵۴ ساله که بعد از ترک ساندرلند در پایان فصل گذشته بیکار بود، بعد از مذاکره با دیوید سولیوان،رئیس باشگاه، توافق خود را اعلام کرد
خبرگزاری فارس: باشگاه انگلیسی امروز اعلام کرد مویس سکان هدایت این تیم را برعهده گرفته است.
او ادامه داد:نیاز به مربی داریم که تجربه و آگاهی روز را نسبت به لیگ برتر و بازیکنان داشته باشد. فکر می‌کنیم برای این منظور دیوید مویس بهترین گزینه است.

این مربی ۵۴ ساله که بعد از ترک ساندرلند در پایان فصل گذشته بیکار بود، بعد از مذاکره با دیوید سولیوان،رئیس باشگاه، توافق خود را اعلام کرد.

مویس تاکنون در تیم‌های ساندرلند، سوسیداد اسپانیا، منچستریونایتد، اورتون و پریستون کارکرده است.

سولیوان در این مورد اظهارداشت:خوشحالم که به دیوید در وستهام خوشامد بگویم.این یک موقعیت منحصربفرد برای دیوید و شخص خودم است.در ۸ سال گذشته برای نخستین مرتبه است که در جریان یک فصل اقدام به انتخاب و معرفی مربی جدید می‌کنیم.

——————-
خبرگزاری ایسنا: ریزش آوار یک ساختمان در حال تخریب در منطقه اشرفی اصفهانی تهران مصدوم بر جای گذاشت.

حسن عباسی در مورد حادثه ریزش آوار در بلوار کمالی تهران گفت: این حادثه در اشرفی اصفهانی، ‌بلوار کمالی رخ داد و ساعت 12:18 به اورژانس اعلام شد که در پی وقوع این حادثه دو دستگاه موتورلانس و 3 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند
خبرگزاری ایسنا: ریزش آوار یک ساختمان در حال تخریب در منطقه اشرفی اصفهانی تهران مصدوم بر جای گذاشت.
حسن عباسی در مورد حادثه ریزش آوار در بلوار کمالی تهران گفت: این حادثه در اشرفی اصفهانی، ‌بلوار کمالی رخ داد و ساعت 12:18 به اورژانس اعلام شد که در پی وقوع این حادثه دو دستگاه موتورلانس و 3 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی اورژانس تهران اضافه کرد: محل حادثه ساختمانی در حال تخریب بود که در پی ریزش آوار 5 نفر مصدوم شدند که یک نفر از مصدومان در محل درمان شد و 4 نفر دیگر به بیمارستان‌های امام خمینی، رسول اکرم و شریعتی منتقل شدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *