دیجیاتو – زندگی با تکنولوژی + العبادی: تروریسم در عراق از هم پاشیده است – آهو نگار

نوشته یونس مرادی ۵ دقیقه پیش

در روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر تلاش برادکام برای خرید کوالکام منتشر شده بود اما کارشناسان معتقدند حتی اگر این دو کمپانی به توافق برسند ممکن است قوانین «ضد انحصار» مانع بزرگرین معامله تاریخ صنعت تکنولوژی شود
نوشته یونس مرادی ۵ دقیقه پیش

در روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر تلاش برادکام برای خرید کوالکام منتشر شده بود اما کارشناسان معتقدند حتی اگر این دو کمپانی به توافق برسند ممکن است قوانین «ضد انحصار» مانع بزرگرین معامله تاریخ صنعت تکنولوژی شود. لازم به ذکر است که در مجموعه قوانین کسب و کار قانونی تحت عنوان ضد انحصار وجود دارد که… ادامه مطلب

——————-
خبرگزاری ایسنا: نخست وزیر عراق با اعلام اینکه در هفته اخیر نیروهای کشورش پیروزی‌های بزرگی در جنگ با داعش محقق ساخته‌اند تاکید کرد، جنگ آتی در عراق با مفسدان خواهد بود
 حیدر العبادی، نخست وزیر عراق گفت، همچنان داعش در خط مرزی این کشور با سوریه حضور دارد اما تاکید کرد در صورت تعرض داعش به نیروهای آنها به هلاکت می‌رسند.

نخست وزیر عراق افزود: کشورهای بسیاری درخواست کردند که از دستاوردها و توانایی‌های نظامی ما اطلاع یافته و در آکادمی‌های نظامی بین‌المللی آنها را به کار بندند.

وی تصریح کرد: مسیر آزادسازی عراق در مرحله پایانی قرار دارد، تروریسم فروپاشیده و ما همه خاک عراق را آزاد خواهیم ساخت.

العبادی ادامه داد: نیروهای عراق توانایی جنگی بالایی و آن هم نه آکادمیک بلکه در جنگ و درگیری کسب کرده‌اند.

العبادی اظهار داشت: کارمندان اقلیم برای پرداخت حقوقشان برآورد شده‌اند و بسیاری از ساکنان اقلیم خواهان عدم پرداخت حقوق مقامات اقلیم شده‌اند.

وی با بیان اینکه جنگ آتی ما با مفسدان خواهد بود، گفت: مفسدان به دنبال عراق قوی نبوده بلکه ضعف آن را می‌خواهند. برخی از هم اکنون به ترویج عملیات تروریستی می‌پردازند، برخی هم به خاطر اینکه در کردستان بدون جنگ و خونریزی قدرت مرکزی را حاکم کردیم، ناراحت هستند، عده‌ای هم به دنبال فتنه‌افکنی در میان ملت متحد عراق هستند.

خبرگزاری ایسنا: نخست وزیر عراق با اعلام اینکه در هفته اخیر نیروهای کشورش پیروزی‌های بزرگی در جنگ با داعش محقق ساخته‌اند تاکید کرد، جنگ آتی در عراق با مفسدان خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *