آینده نرخ ارز در بودجه 97 + زکی‌پور: محرومیت یک‌جلسه ای من ناحق است – آهو نگار

خبرآنلاین: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: «ارز تعریف مشخصی در بودجه دارد، اما نکته این‌جاست که ما نباید به سمتی برویم که قیمت ارز بالا رود
حمیدرضا حاجی‌بابایی در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در پاسخ به این پرسش که به نظر شما تصمیم دولت درباره نرخ ارز در بودجه سال آینده چه باید باشد؟ اظهار داشت: «دولت هر برنامه‌ای که دارد، باید این نکته را مورد توجه قرار دهد که طرفدار بالا رفتن قیمت ارز نباشد.»

وی افزود: «ارز یک تعریفی در بودجه و اقتصاد ما دارد و دولت باید همه آنها را مورد توجه قرار دهد، اما در کل من معتقدم که ما نباید به سمتی برویم که قیمت ارز افزایش پیدا کند.»

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: «افزایش قیمت ارز یک مقداری از بودجه دولت را تامین می‌کند، اما در مقابل باعث می‌شود فشار زیادی روی اقتصاد کشور وارد می‌کند.»

خبرآنلاین: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: «ارز تعریف مشخصی در بودجه دارد، اما نکته این‌جاست که ما نباید به سمتی برویم که قیمت ارز بالا رود.»
وی خاطرنشان کرد: «کمیسیون اقتصادی تاکنون جلسات گوناگون با دولت درباره نرخ ارز داشته است.»

حاجی‌بابایی با اشاره به سیاست تک‌نرخی ارز، عنوان کرد: «دولت باید قیمت ارز را تعریف کند و متناسب با آن، قیمت ارز در بودجه تعیین شود. در عین حال، متناسب با نرخ ارز، جامعه را نیز تعریف کند. برای مثال، اگر قرار شد نرخ ارز تغییر کند، حقوق و تعریف کند. همه این‌ها یک تعریف مشترک دارد.»

——————-
خبرگزاری فارس: میلاد زکی‌پور در خصوص محرومیت یک جلسه‌ای‌اش به خاطر دربی 85، اظهار داشت: متاسفانه امروز شنیدم که یک جلسه محروم شدیم اما اصلا کاری انجام ندادم که محرومیت داشته باشد
زکی‌پور در پایان گفت‌وگو با فارس تاکید کرد: مسابقات حساس است و من یک جلسه محروم شدم و این محرومیت برای من ناحق است و نمی‌دانم باشگاه می‌تواند به آن اعتراض کند یا خیر.

مدافع استقلال تاکید کرد: این محرومیت را اصلا قبول ندارم چون من پیش از این نه به داوری اعتراض کردم و نه کارت زردی گرفته بودم. سال گذشته 25 بازی کردم و یک بار هم تخلف انجام ندادم. نمی‌دانم چرا به یک باره باید من را محروم کنند. ما در آن مسابقه از داوری سردرد گرفته بودیم و وقتی من دیدم که کامیابی‌نیا پایم را کشید ضربه‌ای به او زدم که البته قبول دارم به او ضربه زدم اما تلویزیون اصلا نشان نداد که کامیابی‌نیا من را کشیده است.

خبرگزاری فارس: میلاد زکی‌پور در خصوص محرومیت یک جلسه‌ای‌اش به خاطر دربی 85، اظهار داشت: متاسفانه امروز شنیدم که یک جلسه محروم شدیم اما اصلا کاری انجام ندادم که محرومیت داشته باشد. در شرایط مسابقه به آن سنگینی این همه خطا و اتفاق افتاد و برایم جالب است که به خاطر ضربه به بازیکن حریف یک جلسه محروم شدم.
وی افزود:‌کمال کامیابی‌نیا بدون توپ شجاعیان را به پیست دوومیدانی فرستاد. آن صحنه محرومیت ندارد آنوقت من را محروم می‌کنند؟ خودم از این اتفاق تعجب کردم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *