رتبه جهانی گمرک ایران در مبارزه با قاچاق کالا + خرید جنجالی بارسا به ال کلاسیکو می رسد؟ – آهو نگار

خبرگزاری ایسنا: رئیس کل گمرک ضمن تشریح بخشی از عملکرد این سازمان با اشاره به مقام دوم جهانی گمرک ایران در مبارزه با قاچاق کالا گفت که اجرای گمرک موبایلی دوراظهاری در دستور کار قرار دارد
کشف ٥٠ مورد قاچاق انسان دیگر اعلام عسگری بود.

خبرگزاری ایسنا: رئیس کل گمرک ضمن تشریح بخشی از عملکرد این سازمان با اشاره به مقام دوم جهانی گمرک ایران در مبارزه با قاچاق کالا گفت که اجرای گمرک موبایلی دوراظهاری در دستور کار قرار دارد.
وی همچنین با اشاره به اینکه استفاده از جی پی اس و ایکس ری در گمرک پیگیری شده است، اعلام کرد: در حال حاضر ١٣ دستگاه ایکس ری در گمرکات نصب شده و تا پایان سال به ٣١ دستگاه افزایش می یابد.

در نشست عملکرد پروژه های اقتصاد مقاومتی که در سازمان برنامه و بودجه و برگزار شد، فرود عسگری که جانشین مسعود کرباسیان – وزیر فعلی اقتصاد – در گمرک شده است با اشاره به وجود ٤٥ قانون در تجارت خارجی و فعالیت گمرک در قالب ١٥ کنوانسیون گفت: در حال حاضر ٦٥ نوع معافیت در گمرک اعمال می شود.

رئیس کل گمرک پیگیری ها برای استفاده از پلمب های جدید در گمرک را مورد اشاره قرار داده و گفت که امکان جعل در این بخش به صفر رسیده است.

——————-

ورزش سه: عثمان دمبله، گران ترین بازیکن تاریخ بارسلونا سخت در تلاش است تا بتواند پیش از پایان سال به میادین بازگردد
23 دسامبر، بارسا در برنابئو میهمان رئال است و این بازی، آخرین بازی دو تیم در سال 2017 محسوب می شود. بارسلونا بسیار امیدوار است که بتواند از دمبله در این بازی حساس استفاده کند هرچند که نظر نهایی را تیم پزشکی بارسا خواهد داد و سپس باید دید والورده حاضر به ریسک روی این بازیکن آینده دار خواهد شد یا خیر.

بارسا بدون دمبله هم در مسیر پیروزی قرار دارد و اگر این روند تا ال کلاسیکو نیز ادامه یابد، شاید والورده حاضر نشود به ترکیب تیم برنده دست بزند.

ورزش سه: عثمان دمبله، گران ترین بازیکن تاریخ بارسلونا سخت در تلاش است تا بتواند پیش از پایان سال به میادین بازگردد.

 دمبله تابستان امسال و پس از جار و جنجال های بسیار توانست رضایت مسئولان دورتموند برای جدایی را بگیرد و با 105 میلیون یورو که می تواند تا 145 میلیون نیز افزایش یابد، به بارسلونا پیوست اما خیلی زود دچار مصدومیت شد.

خرید جنجالی بارسا به ال کلاسیکو می رسد؟

16 سپتامبر و در بازی مقابل ختافه بود که دمبله به شدت مصدوم شد و سپس در فنلاند مورد جراحی قرار گرفت. طبق نظر پزشکان او تا پایان امسال نمی تواند به میادین بازگردد ولی منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا ادعا می کنند که روند بهبودی این ستاره جوان به قدری خوب پیش می رود که حتی ممکت است او به آخرین بازی سال که ال کلاسیکو است، برسد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *