زازا: والنسیا مرا به اردوی تیم ملی ایتالیا برگرداند + زیدان: باید به بنزما و رونالدو زمان داد – آهو نگار

خبرگزاری تسنیم: برای اولین بار پس از یورو 2016، سیمونه زارا دوباره فرصت بازی در تیم ملی ایتالیا را به دست خواهد آورد
زازا در واکنش به دعوت شدنش به اردوی تیم ملی ایتالیا به سایت باشگاه والنسیا گفت: من واقعاً خوشحالم که دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شده‌ام. این موفقیت تنها به خاطر تلاش‌های خودم نیست بلکه تمام اعضای تیم به من کمک کردند. بدون کمک هم‌تیمی‌هایم در والنسیا امکان نداشت که این اتفاق رخ دهد.

زازا که از زمان از دست دادن پنالتی معروفش برابر تیم ملی آلمان در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 دیگر به اردوی تیم ملی ایتالیا دعوت نشده بود، ادامه داد: ما داریم خوب نتیجه می‌گیریم و هم‌تیمی‌هایم هم همیشه مرا در شرایطی ایده‌آل برای گلزنی قرار می‌دهند. به این ترتیب به تیم ملی دعوت شدم. من در رختکن بودم که این خبر منتشر شد و هم‌تیمی‌هایم بابت آن به من تبریک گفتند. ما در والنسیا تیمی متحد ساخته‌ایم و رابطه بازیکنانش با یکدیگر صمیمانه است. می‌‌خواهم از وضعیتی که در آن قرار دارم لذت ببرم و به کشور کمک کنم.

تیم ملی ایتالیا 10 نوامبر (جمعه) در بازی رفت پلی‌آف جام جهانی میهمان سوئد است و سه روز بعد هم در سن‌سیرو میزبان این تیم خواهد بود.

خبرگزاری تسنیم: برای اولین بار پس از یورو 2016، سیمونه زارا دوباره فرصت بازی در تیم ملی ایتالیا را به دست خواهد آورد. مهاجم تیم فوتبال والنسیا که در این فصل خوب گلزنی کرده است و تا کنون در 11 بازی‌اش در لالیگا 9 گل به ثمر رسانده، با این آمار توانسته نظر جامپیرو ونتورا، سرمربی تیم ملی ایتالیا را برای دعوت از او به اردوی آتزوری جلب کند.
——————-

ورزش سه: زیزو پس از برتری 3-0 رئال برابر لاس پالماس نفسی به راحتی کشید و موقتا از فشار انتقادات به او کاسته خواهد شد
 

در شبی که رونالدو و بنزما بازهم در گلزنی ناکام ماندند، این کاسیمیرو، ایسکو و آسنسیو بودند که برای رئال گلزنی کردند.

زیدان: باید به بنزما و رونالدو زمان داد

آسنسیو و ایسکو 4 گل در لالیگا ولی بنزما و رونالدو هر کدام یک گل:« این موقتی است و معتقدم که باید به رونالدو و بنزما زمان داد. امشب رونالدو یک پاس گل عالی به ایسکو داد و مطمئنم که به زودی گلزنی هایش شروع خواهند شد. این روند تغییر می کند.»

حرکت تیمی ما روی ثبت گل سوم عالی بود و به خاطر گل ایسکو خوشحالم. امشب دروازه ما بسته ماند که این هم یک نکته مثبت است. واقعا پس از دو باخت متوالی به این پیروزی نیاز داشتیم.»

زیدان در پایان بازی گفت:« نیمه اول سرعت بازی ما کمی پایین بود ولی این نقیصه در نیمه دوم رفع شد و بهتر شدیم. سعی کردیم به ریتم همیشگی خودمان برسیم. خوشحالم چون بازیکنانم امشب یک بازی جدی را به نمایش گذاشتند. امشب کسب پیروزی برای ما بسیار مهم بود.

ورزش سه: زیزو پس از برتری 3-0 رئال برابر لاس پالماس نفسی به راحتی کشید و موقتا از فشار انتقادات به او کاسته خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *