بهارمست: کعبی را در سپیدرود نگه می‌داریم + عربستان می‌خواهد بهاء حریری، نخست‌ وزیر شود – آهو نگار

خبرگزاری فارس: علی بهارمست در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت:روز گذشته در یک دیدار دوستانه در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف مهتاب بافت تیم لیگ استانی گیلان رفتیم که این بازی را با نتیجه 4 بر دو برنده شدیم
وی در خصوص بحث جدایی حسین کعبی از سپیدرود در نیم فصل گفت:کعبی یکی از محبوب ترین بازیکنان سپیدرود است که 2 سال در این تیم زحمت کشیده اما او مشکلات خانوادگی دارد و دلتنگ پسر خود است. ما هم به دنبال این هستیم که راهکاری پیدا کنیم تا مشکل وی حل شود، البته با توجه به علاقه کعبی به سپیدرود از همینجا اعلام می‌کنم که خیالشان راحت باشد کعبی در نیم فصل دوم در کنار ما خواهد بود.

سرپرست تیم سپیدرود در خصوص مشکلات مالی در این باشگاه گفت: ما همچنان امیدوار هستیم مشکلات باشگاه و مسائل مالی حل شود. این انتظار می‌رود که مسئولان به حال تیم پر طرفدار سپیدرود فکری کرده چون انصافا سه سال است که درگیری این موضوع هستیم.

خبرگزاری فارس: علی بهارمست در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت:روز گذشته در یک دیدار دوستانه در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف مهتاب بافت تیم لیگ استانی گیلان رفتیم که این بازی را با نتیجه 4 بر دو برنده شدیم.
وی افزود: تمرینات تیم ما برای بازی با ذوب‌آهن که روز 29 آبان است پیگیری می‌شود ولی متاسفانه برای آن مسابقه حسین ابراهیمی را به دلیل محرومیت و امید سامکن را به علت آسیب دیدگی در اختیار نخواهیم داشت.

——————-
خبرگزاری ایسنا: روزنامه “فیگارو” فاش کرد، مقامات عربستان می‌خواهند بهاء حریری به جای برادرش سعد حریری نخست وزیر لبنان شود
به نوشته این روزنامه فرانسوی، براساس اطلاعات موثق و درز یافته از مقامات عالی‌رتبه دولت لبنان، نزدیکان سعد حریری، نخست وزیر مستعفی لبنان بعد از بازگشت‌شان از ریاض که برای بررسی جزئیات این ایده به عربستان رفته بودند، با این پیشنهاد عربستان مخالفت کردند.

فیگارو نوشته است، پاریس توجه بسیاری به اوضاع سیاسی اخیر لبنان در پی اعلام استعفای سعد حریری از پستش که در ریاض اعلام شد، دارد و اوضاع را از نزدیک دنبال می‌کند.

خبرگزاری ایسنا: روزنامه “فیگارو” فاش کرد، مقامات عربستان می‌خواهند بهاء حریری به جای برادرش سعد حریری نخست وزیر لبنان شود.
فیگارو می‌افزاید، فرانسه هیئتی را اخیرا به ریاست مشاور رئیس‌جمهوری فرانسه در امور خاورمیانه به لبنان فرستاد تا به منظور آینده سیاسی خانواده حریری در لبنان به مذاکره بپردازد در حالی که مسؤولان کاخ الیزه تصریح کرده‌اند، این سفر از قبل برنامه‌ریزی شده بود اما موضوع و اهداف آن تغییر کرد.

خانواده حریری به عربستان تاکید کرده‌اند که هرگز با دست به دست شدن قدرت به این شکل موافقت نخواهند کرد.

به گزارش این روزنامه، حامیان حریری مخالفان گروه‌های سیاسی لبنان هستند که حامی ایرانند.

به نوشته این روزنامه، سعد حریری و حامیانش همان هم‌پیمانان قدیمی فرانسه هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *