تیاگو آلکانتارا: ممکن است روزی به بارسا برگردم + انفجار در انبار مهمات در روسیه – آهو نگار

ورزش سه: تیاگو آلکانتارا، ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ، تایید کرد که ممکن است روزی به باشگاه سابقش، بارسلونا، برگردد
او به خبرنگاران گفت:” بارسلونا همیشه خانه من بوده و خواهد بود و تنها بابت علاقه من به باشگاه بارسلونا نیست، بلکه بابت شهر زیبایی که دارد و من همیشه به بارسلون عشق ورزیده ام. کسی نمی داند که بازخواهم گشت یا که نه چون من در بایرن مونیخ درحال حاضر خوشحالم، اما فوتبال زیاد تغییر می کند و هر چیزی می تواند رخ دهد.”

ورزش سه: تیاگو آلکانتارا، ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ، تایید کرد که ممکن است روزی به باشگاه سابقش، بارسلونا، برگردد.

تیاگو که در زمان حضور در بارسلونا نتوانسته بود جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی این تیم پیدا کند، در سال 2013 راهی بایرن مونیخ شد و علی رغم مصدومیت های گاه و بیگاه، یکی از بازیکنان ثابت باواریایی ها در چند فصل اخیر بود.

تیاگو آلکانتارا: ممکن است روزی به بارسا برگردم

اما با جدایی ژاوی و نزدیک شدن اینیستا به دوران بازنشستگی، تیاگو احتمال بازگشتش به نوکمپ را رد نکرد.

——————-
خبرگزاری مهر : به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه از کشته شدن دستکم دو نظامی این کشور بر اثر انفجار در انبار مهمات روسیه واقع در منطقه «ترانس بایکال» خبر داد
گفته می شود وزارت دفاع روسیه یک هیات اعزامی جهت رسیدگی به پرونده این انفجار به محل اعزام کرده و تا این لحظه نیز هیچ گونه جزئیات دیگری در این خصوص منتشر نکرده است.

حال زخمی شده ها مساعد گزارش شده است.

خبرگزاری مهر : به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه از کشته شدن دستکم دو نظامی این کشور بر اثر انفجار در انبار مهمات روسیه واقع در منطقه «ترانس بایکال» خبر داد.
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی وزارت دفاع روسیه، در جریان این انفجار همچنین چهار تن دیگر از نظامیان ارتش روسیه زخمی شده اند که به بیمارستان منتقل گشته اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *