قیمت دلار، سکه و طلا در بازار امروز + ادعای جدید ترامپ، ایران مسئول حملات علیه عربستان – آهو نگار

ایسنا: دلار آمریکا با شیب ملایم به سمت کاهش قیمت حرکت کرده و ۴۰۵۱ تومان فروخته می‌شود و سکه تمام طرح جدید با افزایش قیمت، یک میلیون و ۳۲۰ هزار تومان قیمت دارد
در بازار  سکه نیز نیم سکه ۶۷۷ هزار تومان، ربع سکه ۳۸۲ هزار تومان و سکه گرمی ۲۵۳ هزار تومان فروخته می‌شوند که نیم سکه افزایش قیمت را تجربه کرده و ربع سکه و سکه گرمی بدون تغییر قیمت مانده‌اند.

قیمت دلار، سکه و طلا در بازار امروز 

بازا ارز با روند نزولی قیمت همراه شده است؛ به طوری که یورو ۴۷۶۹ تومان، ‌پوند انگلستان ۴۷۶۹ تومان، لیر ترکیه ۱۰۷۴ تومان و یوان چین ۶۳۶ تومان عرضه می‌شود. همچنین دلار مبادله‌ای ۳۴۹۹ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

همچنین انواع طلا در بازار داخلی ارزان شده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۲۳ هزار و ۷۹۰ تومان و هر مثقال طلا ۵۳۶ هزار و ۳۰۰ تومان قیمت دارد. هر اونس طلا نیز در بازار جهانی در آستانه ۱۲۷۰ تومان داد و ستد می‌شود.
ایسنا: دلار آمریکا با شیب ملایم به سمت کاهش قیمت حرکت کرده و ۴۰۵۱ تومان فروخته می‌شود و سکه تمام طرح جدید با افزایش قیمت، یک میلیون و ۳۲۰ هزار تومان قیمت دارد.

——————-
خبرگزاری مهر به نقل از ریانووستی، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در اظهاراتی همسو با عربستان سعودی ادعا کرد: ایران مسئول حملات موشکی انصارالله و ارتش یمن به عربستان است
وی که در حال سفر به توکیو بود در گفتگو با خبرنگاران در رابطه با حمله موشکی شب گذشته نیروهای یمنی به فرودگاه ریاض مدعی شد: به نظر من، ایران به عربستان سعودی حمله کرد و شما این را می دانید. ایران در این زمینه گناهکار است.

دونالد ترامپ در حالی عربستان سعودی را قربانی حملات موشکی نیروهای یمنی تلقی می کند که جنایات سعودیها در یمن طی ۲ سال گذشته بیش از ۱۲ هزار شهید برجای گذاشته است.

سازمان هواپیمایی کشوری عربستان شب گذشته اعلام کرد که فرودگاه «ملک خالد ریاض» هدف موشک بالستیک نیروهای یمنی قرار گرفته است.

خبرگزاری مهر به نقل از ریانووستی، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در اظهاراتی همسو با عربستان سعودی ادعا کرد: ایران مسئول حملات موشکی انصارالله و ارتش یمن به عربستان است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *