خوش و بش کی‌روش با سرمربی پاناما + دلیل جالب خاتمی برای حضور در شبکه‌های‌اجتماعی – آهو نگار

 خبرگزاری فارس: دیدار دو تیم ایران و پاناما از ساعت ۲۲ در ورزشگاه استروم گراتس اتریش آغاز شد و نیمه اول این دیدار با پیروزی 2 بر یک شاگردان کی‌روش به پایان رسید
* سرمربی دو تیم قبل از شروع مسابقه با یکدیگر دیدار کردند و به احوالپرسی و خوش و بش پرداختند ضمن اینکه داریو گومز سرمربی تیم فوتبال پاناما چند دقیقه‌ای با کی‌روش گفت‌وگو کرد.

* جو ورزشگاه استروم گراتس در اختیار ایرانی‌های مقیم اتریش است که بیشتر از شهر وین و اطراف گراتس به ورزشگاه آمدند برای تشویق تیم ملی ایران.

* کمتر از 50 نفر هوادار پانامایی در ورزشگاه حضور دارند.

 خبرگزاری فارس: دیدار دو تیم ایران و پاناما از ساعت ۲۲ در ورزشگاه استروم گراتس اتریش آغاز شد و نیمه اول این دیدار با پیروزی 2 بر یک شاگردان کی‌روش به پایان رسید.

* آخرین دیدار پاناما مقابل تیم فوتبال کاستاریکا بود که با حساب ۲ بر یک پیروز شد و تیم پاناما با این پیروزی به صورت مستقیم وارد جام جهانی شد. جالب اینجا است که در بازی مقابل ایران در مقایسه با بازی با کاستاریکا، در این تیم یک بازیکن اصلی در دیدار دوستانه ایران حضور دارد.

خوش و بش کی‌روش با سرمربی پاناما

خوش و بش کی‌روش با سرمربی پاناما

* سایت‌های پانامایی زمانی که روی کریم انصاری فرد پنالتی شد و داور به سمت ایران سوت زد، معترض شدند. کارشناس این سایت فوتبالی از کاربران خود سوال کرد که آیا حرکت مدافع پانامایی روی کریم انصاری‌فرد پنالتی بود؟

——————-

خبرگزاری ایرنا: آیت الله سیداحمد خاتمی با انتشار ویدئویی حضور خود در شبکه های اجتماعی را اعلام کرد

آیت الله خاتمی به خبرنگار ایرنا گفت: در این شبکه ها پاسخگوی سوالات عزیزان در زمینه های مختلف خواهم بود. امیدوارم این حضور تاثیرگذار باشد.

خبرگزاری ایرنا: آیت الله سیداحمد خاتمی با انتشار ویدئویی حضور خود در شبکه های اجتماعی را اعلام کرد.

وی افزود: مدیریت این شبکه با عزیزانی است که به آنها مطمئنم؛ آنها هستند که مواضع اینجانب را استخراج و استقراء کرده و به سمع و نظر شما عزیزان می رسانند.

با توجه به آنچه در این ویدئو نمایش داده می شود حضور آیت الله خاتمی در شبکه های اجتماعی توئیتر، تلگرام و اینستاگرام با نشانی ahmadkhatami_ir خواهد بود.

آیت الله خاتمی تاکید کرد: ️انشاء الله که رضای خدا در این کار باشد.

آیت الله خاتمی در این ویدئو گفت: با توجه به گستردگی شبکه های اجتماعی و تاثیرگذاری این ها و این که دیدم بدخواهان بی رحمانه بدون آنکه ابائی داشته باشند تهمت ها، سخن های دروغ بسیاری در رابطه با اینجانب می گویند تصمیم گرفتم من هم در این شبکه ها حاضر باشم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *