ماروتا: یوونتوس باید در مورد دیبالا صبور باشد + عاملان قتل 5 کشاورز در هیرمند دستگیر شدند – آهو نگار

وبسایت نود: جوزپه ماروتا پس از پیروزی ۲-۱ روز گذشته یوونتوس مقابل بنونتو به دفاع از پائولو دیبالا که در هفته های اخیر در گلزنی ناکام بوده پرداخت
بنظر من افت امار گلزنی دیبالا اتفاقی طبیعی در روند رشد یک بازیکن جوان است. یادمان نرود که دیبالا تازه چند روز دیگر ۲۴ ساله می شود و معمولا بازیکنان در این پست در سن ۲۶ یا ۲۷ سالگی به اوج می رسند. دیبالا مطمئنا یک استعداد بزرگ است و برای تبدیل شدن به یک قهرمان به زمان نیاز دارد.

تنها با ارائه مداوم نمایش های خوب می توانید به یک قهرمان تبدیل شوید. دیبالا تازه ۲۳ ساله است و نباید خیلی به او سخت گرفت. ضمن اینکه پس از آمدن به یوونتوس مسئولیت بزرگی را قبول کرده است. همه می خواهند او کارهای استثنایی انجام دهد اما این زمان می برد.

وبسایت نود: جوزپه ماروتا پس از پیروزی ۲-۱ روز گذشته یوونتوس مقابل بنونتو به دفاع از پائولو دیبالا که در هفته های اخیر در گلزنی ناکام بوده پرداخت. دیبالا در هشت بازی ابتدایی یوونتوس در این فصل موفق شد ۱۲ گل بثمر برساند اما از اواسط ماه سپتامبر تنها توانسته یک گل بزند.
ماروتا به Domenica Sportiva گفته:

——————-

خبرگزاری میزان: رئیس پلیس سیسستان وبلوچستان گفت: عاملان قتل 5 کشاورز هیرمندی از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شدند
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: متهمان پس از روبه رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به اقدام مجرمانه خود به علت اختلافات شخصی اعتراف کردند.

وی افزود: کارآگاهان عملیات ویژه پلیس آگاهی در نتیجه رصد‌های مداوم اطلاعاتی از بازگشت عاملان این جنایت هولناک به صورت مخفیانه به شهرستان زابل با خبر شده و سرانجام با همکاری بسیار خوب دادسرای شهرستان هیرمند به ویژه بازپرس آن دادسرا در محور مواصلاتی میل نادر، ۵ نفر از عاملان جنایت را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از همکاری خوب و موثر دادسرای شهرستان هیرمند با اشاره به تحویل عاملان جنایت به مقام قضائی به منظور سیر مراحل قانونی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف کامل اطلاعاتی اجازه نخواهد داد که قانون شکنان و مخلان امنیت عمومی نظم جامعه را به هم زنند.

خبرگزاری میزان: رئیس پلیس سیسستان وبلوچستان گفت: عاملان قتل 5 کشاورز هیرمندی از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

سردار محمد قنبری گفت: روز ۲۲ مهر ماه  در پی وقوع قتل پنج تن و مجروح شدن یک نفر از کشاورزان در روستای “دهنو میلک” شهرستان “هیرمند” که شبانه در زمین‌های کشاورزی خود مشغول آبیاری بودند، کارآگاهان پلیس تحقیقات وسیعی را برای شناسایی عاملان این جنایت هولناک انجام دادند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *