شکست کلمبیا مقابل کره جنوبی در دیدار دوستانه + آموزش سربازان سوری توسط نظامیان روسیه – آهو نگار

خبرگزاری تسنیم: در هفته بازی‌های ملی، امروز (جمعه) تیم‌ ملی تیم ملی کره جنوبی در ورزشگاه جام جهانی سوون به مصاف کلمبیا رفت و با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید
کره جنوبی که در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه بعد از ایران به عنوان تیم دوم گروه نخست صعود کرد، با گل‌های دقایق 11 و 61 هئونگ مین سون، هافبک تاتنهام پیش افتاد. کلمبیا در دقیقه 76 یکی از گل‌های خورده را برای کلمبیا جبران کرد اما این گل برای فرار شاگردان خوسه پکرمن از شکست خارج از خانه کافی نبود.

خبرگزاری تسنیم: در هفته بازی‌های ملی، امروز (جمعه) تیم‌ ملی تیم ملی کره جنوبی در ورزشگاه جام جهانی سوون به مصاف کلمبیا رفت و با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید.

برای کلمبیا هم لئنادرو کاستیانوس، استفان مدنیا، کریستین زاپاتا، داوینسون سانچس، ویلیان تسیلو، متئوس اوریبه، آبل آگیلار، آویلس اورتادو، خامس رودیگس، جووانی مورنو و دووان زاپاتا، 11 بازیکن ترکیب اصلی بودند و بازیکنانی همچون کارلوس باکا، فیلیپه پاردو، کارلوس سانچس و جفرسون لرما از روی نیمکت به میدان رفتند.

در این بازی کیم سئونگ جیو، چوی چول سون، یانگ هیون سو، کیم یانگ جی‌وون، کی جین سو، لی جائه سونگ، کی سونگ یئونگ، لی کئون هو، کو جائه چول، کی‌وون چانگ هون و سون هئونگ مین در ترکیب اصلی قرار گرفتند.

——————-

ایسنا: به نقل از پایگاه اینترنتی روسیا الیوم، یک مشاور نظامی روس در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: این دوره ویژه نیروهای جدید و تازه کار بوده و آموزش‌ها با سلاح‌های سبک و متوسط از جمله شلیک گلوله با خمپاره انداز کالیبر ۱۲۰ میلی‌متری و بمب افکن و توپخانه ضد تانک انجام شد
ایسنا: به نقل از پایگاه اینترنتی روسیا الیوم، یک مشاور نظامی روس در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: این دوره ویژه نیروهای جدید و تازه کار بوده و آموزش‌ها با سلاح‌های سبک و متوسط از جمله شلیک گلوله با خمپاره انداز کالیبر ۱۲۰ میلی‌متری و بمب افکن و توپخانه ضد تانک انجام شد.

نظامیانی که در این مرکز تحت آموزش قرار گرفتند به زودی به جنوب شرق سوریه اعزام خواهند شد.

طبق این گزارش، بیش از ۶۰۰ تن از  آموزش دیدگان در این مرکز آموزشی طی ماه گذشته میلادی به جبهه ارتش سوریه برای مبارزه علیه تروریستها پیوستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *