سال 2017، یکی از سه سال رکوردار گرمای هوا + توصیه اسطوره فوتبال ولز به ستاره رئال مادرید – آهو نگار

خبرگزاری مهر: با اعلام سال ۲۰۱۶ به عنوان گرم ترین سال، سازمان جهانی هواشناسی (WMO) اعلام کرد ۲۰۱۷ احتمالا در بین سه سال دارای رکورد گرما خواهد بود
همچنین گفته می شود شاخص های بلندمدت تغییر اب و هوا نظیر افزایش غلظت دی اکسید کربن، افزایش سطح دریا و اسیدی شدن اقیانوس همچنان ادامه دارد. پوشش یخ دریای قطب کمتر از حد میانیگن بوده و به کمترین حد خود رسیده است.

طبق گزارش WMO، میانگین دمای کره زمین از ماه ژانویه تا سپتامبر امسال حدود ۱.۱ درجه سانتیگراد بالاتر از دوره پیش از عصر صنعت بوده است.

تغییرات اقلیمی و گرمایش جهانی طی چند سال گذشته دامنه وسیعی را به خود اختصاص داده و تأثیرات به سرعت در حال گسترش آن، سوالاتی را در مورد قابلیت سکونت زمین در آینده مطرح کرده است.

خبرگزاری مهر: با اعلام سال ۲۰۱۶ به عنوان گرم ترین سال، سازمان جهانی هواشناسی (WMO) اعلام کرد ۲۰۱۷ احتمالا در بین سه سال دارای رکورد گرما خواهد بود.

WMO با در نظر گرفتن بسیاری از رویدادهای با شدت بالا از جمله طوفان ها و سیلاب های فاجعه بار، که موجب افزایش گرما و خشکسالی شدند به این نتیجه رسیدند.
در نتیجه وقوع ال نینو قوی، احتمالا ۲۰۱۶ همچنان گرم ترین سال رکورد خواهد زد، بعد از آن سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۵ از لحاظ گرما در رده دوم و سوم هستند.

——————-
خبرگزاری میزان: گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید این روزها ثباتش را در ترکیب کهکشانی‌ها از دست داده است و یا به عنوان بازیکن جایگزین به زمین می‌رود و یا در بازی‌هایی که بین نفرات اصلی تیم زیدان قرار می‌گرد، به عنوان اولین تعویضی زیزو از زمین خارج می‌شود
خبرگزاری میزان: گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید این روزها ثباتش را در ترکیب کهکشانی‌ها از دست داده است و یا به عنوان بازیکن جایگزین به زمین می‌رود و یا در بازی‌هایی که بین نفرات اصلی تیم زیدان قرار می‌گرد، به عنوان اولین تعویضی زیزو از زمین خارج می‌شود.
همین مسئله باعث شده تا شایعه جدایی او از رئال مادرید بیش از پیش جدی شود.

یان راش که از اسطوره‌های باشگاه لیورپول محسوب می‌شود به بیل توصیه کرده تا در رئال بماند و به افتخاراتش همراه کهکشانی‌ها اضافه کند. اگر هم این امر محقق نشد به جایی برود که بتواند به افتخارات و تجربیات اروپایی‌اش بیفزاید چرا که هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد.

این در حالی است که اسطوره فوتبال ولز توصیه جالبی به این بازیکن که کاپیتان تیم ملی ولز هم هست کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *