واعظی: دولت آمریکا، هر روز منزوی‌تر شده است + آشتی مورینیو با خائنین استمفوردبریج! – آهو نگار

خبرگزاری فارس: به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی ریاست جمهوری، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پست اینستاگرامی صفحه منتسب به خود روز 13 آبان را مناسبتی تاریخی و مهم دانست
همچنین در این پیام تصریح شد:  امروز تفکر استکبار ستیزی آنچنان در میان ملت‌های جهان، از شرقی ترین نقاط آسیا تا خاورمیانه و آفریقا و آمریکای جنوبی، جا باز کرده است که نه آمریکا، بلکه دیگر هیچ کشوری نمی‌تواند خود را قدرت مطلق بداند. و با زورگویی در صدد تحمیل خواسته های خود به ملت‌ها باشد.

خبرگزاری فارس: به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی ریاست جمهوری، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پست اینستاگرامی صفحه منتسب به خود روز 13 آبان را مناسبتی تاریخی و مهم دانست.
واعظی در بخشی از پیام خود آورده است: طی سال‌های پس از انقلاب اسلامی و بخصوص دوران دفاع مقدس، دولت آمریکا به عنوان سمبل استعمار و استکبار در میهن ما و جهان اسلام، هر روز منزوی‌تر شده است.

——————-

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتدها با بازیکنانی نظیر ادن هازارد و سسک فابرگاس خوش و بش کرد.

2 فصل قبل و هنگامیکه مورینیو در اواسط فصل از چلسی اخراج شد، او برخی بازیکنان تیمش را به خیانت متهم کرده و از حضور موش های خائن در رختکن تیمش خبر داد که رسانه ها نام بازیکنانی چون هازارد و فابرگاس را در این زمینه فاش کردند

2 فصل قبل و هنگامیکه مورینیو در اواسط فصل از چلسی اخراج شد، او برخی بازیکنان تیمش را به خیانت متهم کرده و از حضور موش های خائن در رختکن تیمش خبر داد که رسانه ها نام بازیکنانی چون هازارد و فابرگاس را در این زمینه فاش کردند.

فابرگاس چند روز قبل در مصاحبه ای از روزهای تلخ خود بعد از این اتفاقات خبر داد اما امروز مورینیو پیش از آغاز دیدار برابر چلسی، با ستارگان چلسی از جمله هازارد و فابرگاس خوش و بش کرد تا به نوعی به اختلافات گذشته پایان دهد.

 آشتی مورینیو با خائنین استمفوردبریج!

آشتی مورینیو با خائنین استمفوردبریج!

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتدها با بازیکنانی نظیر ادن هازارد و سسک فابرگاس خوش و بش کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *