ادامه بردهای یاران رضاییان با 4 گل + زازا: والنسیا مرا به اردوی تیم ملی ایتالیا برگرداند – آهو نگار

ورزش سه: تیم اوستنده در حالی که رامین رضاییان را برای ششمین مسابقه پیاپی روی روی نیمکت داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ یکشنبه شب در دیدار پایانی هفته چهاردهم ژوپیر لیگ بلژیک در ورزشگاه ورسلویس آرنا به مصاف وارِگِم رفت

رامین رضاییان همانند هفته قبل به‌عنوان سومین تعویضی اوستنده وارد زمین شد و از دقیقه ۸۸ جای الکساندر بیه‌لیکا به بازی رفت.

ورزش سه: تیم اوستنده در حالی که رامین رضاییان را برای ششمین مسابقه پیاپی روی روی نیمکت داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ یکشنبه شب در دیدار پایانی هفته چهاردهم ژوپیر لیگ بلژیک در ورزشگاه ورسلویس آرنا به مصاف وارِگِم رفت.

یاران رضاییان که با دو پیروزی متوالی در دو هفته اخیر از قعر جدول فاصله گرفته بودند در این دیدار هم موفق شدند با نتیجه ۴ بر ۲ از سد وارِگِم عبور کنند تا ۱۴ امتیازی شوند و در رده سیزدهم بایستند.

——————-
خبرگزاری تسنیم: برای اولین بار پس از یورو 2016، سیمونه زارا دوباره فرصت بازی در تیم ملی ایتالیا را به دست خواهد آورد
تیم ملی ایتالیا 10 نوامبر (جمعه) در بازی رفت پلی‌آف جام جهانی میهمان سوئد است و سه روز بعد هم در سن‌سیرو میزبان این تیم خواهد بود.

زازا که از زمان از دست دادن پنالتی معروفش برابر تیم ملی آلمان در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 دیگر به اردوی تیم ملی ایتالیا دعوت نشده بود، ادامه داد: ما داریم خوب نتیجه می‌گیریم و هم‌تیمی‌هایم هم همیشه مرا در شرایطی ایده‌آل برای گلزنی قرار می‌دهند. به این ترتیب به تیم ملی دعوت شدم. من در رختکن بودم که این خبر منتشر شد و هم‌تیمی‌هایم بابت آن به من تبریک گفتند. ما در والنسیا تیمی متحد ساخته‌ایم و رابطه بازیکنانش با یکدیگر صمیمانه است. می‌‌خواهم از وضعیتی که در آن قرار دارم لذت ببرم و به کشور کمک کنم.

زازا در واکنش به دعوت شدنش به اردوی تیم ملی ایتالیا به سایت باشگاه والنسیا گفت: من واقعاً خوشحالم که دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شده‌ام. این موفقیت تنها به خاطر تلاش‌های خودم نیست بلکه تمام اعضای تیم به من کمک کردند. بدون کمک هم‌تیمی‌هایم در والنسیا امکان نداشت که این اتفاق رخ دهد.

خبرگزاری تسنیم: برای اولین بار پس از یورو 2016، سیمونه زارا دوباره فرصت بازی در تیم ملی ایتالیا را به دست خواهد آورد. مهاجم تیم فوتبال والنسیا که در این فصل خوب گلزنی کرده است و تا کنون در 11 بازی‌اش در لالیگا 9 گل به ثمر رسانده، با این آمار توانسته نظر جامپیرو ونتورا، سرمربی تیم ملی ایتالیا را برای دعوت از او به اردوی آتزوری جلب کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *