تلاش کوتینیو برای بازی برابر ژاپن و انگلیس + سفر محمود عباس به عربستان درباره ایران – آهو نگار

ورزش سه: فیلیپ کوتینیو ستاره جوان تیم برزیلی دچار مصدومیتی جزئی برای حضور در ترکیب سلسائو شده است.

 برزیل قرار است این هفته دو دیدار تدارکاتی برابر ژاپن و انگلیس برگزار کند و تیته اذعان داشت که کوتینیو در جریان تمرینات لیورپول دچار مصدومیتی جزئی شده و بازی اول برابر چشم بادامی ها را از دست خواهد داد
ورزش سه: فیلیپ کوتینیو ستاره جوان تیم برزیلی دچار مصدومیتی جزئی برای حضور در ترکیب سلسائو شده است.

امکان حضور او مقابل ژاپن کم است، اما ما تلاش خواهیم کرد تا کوتینیو را برابر انگلیس در اختیار داشته باشیم.

کوتینیو احتمالا باید روی نیمکت بنشیند و شاید بتواند چند دقیقه بازی کند؛ اما به هر حال احتمال کمی برای حضور او در ترکیب وجود دارد؛ اما ما سخت تلاش خواهیم کرد تا کوتینیو برای بازی دوم برابر انگلیس در میدان حضور پیدا کند.”

 برزیل قرار است این هفته دو دیدار تدارکاتی برابر ژاپن و انگلیس برگزار کند و تیته اذعان داشت که کوتینیو در جریان تمرینات لیورپول دچار مصدومیتی جزئی شده و بازی اول برابر چشم بادامی ها را از دست خواهد داد.

تلاش کوتینیو برای بازی برابر ژاپن و انگلیس

تیته گفت: “کوتینیو در مرحله نهایی بازیابی خود است و ما می دانستیم که او به اندازه کافی آماده بازی کردن نخواهد بود، اما ما تصمیم گرفتیم کوتینیو برای طی کردن روند درمان خود در اردوی برزیل بماند.

——————-
خبرگزاری فارس: یک رسانه صهیونیستی روز دوشنبه گزارش داده «محمود عباس»، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی برای رایزنی درباره ایران راهی عربسنان می‌شود
مطابق این گزارش، احتمال دارد سعودی‌ها مسائل مربوط به روابط ایران با فلسطینی‌ها، از جمله سفر اخیر مقام‌های ارشد حماس به تهران را مطرح کنند.

خبرگزاری فارس: یک رسانه صهیونیستی روز دوشنبه گزارش داده «محمود عباس»، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی برای رایزنی درباره ایران راهی عربسنان می‌شود.
سفیر فلسطین در ریاض صبح دوشنبه به رادیو فلسطین گفت که در این سفر درباره مسائل مربوط به دو کشور و مسائل بین‌المللی گفت‌وگو خواهد شد.

روزنامه هاآرتص گزارش داده رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی در سفر ریاض با ملک سلمان، پادشاه عربستان دیدار خواهد کرد.

یک منبع نزدیک به عباس به هاآرتص گفت که وی روز دوشنبه در سفری اعلام‌نشده وارد ریاض شده و با ملک سلمان و محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان دیدار می‌کند.

منبع هاآرتص گفت: «این سفر برنامه‌ریزی نشده بود اما تصمیم گرفته شد که وی سفری سریع به عربستان داشته باشد.

هاآرتص نوشته امکان دارد که گفت‌وگوها بر سفر اخیر جیرد کوشنر، داماد و مشاور ترامپ به عربستان هم محور رایزنی باشند.

مطابق این گزارش، محمود عباس، قبل از سفر به ریاض در مصر با «عبدالفتاح السیسی» هم دیدار خواهد کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *