مارسیال: انگیزه زیادی برای تقابل با چلسی دارم + بازی لاتزیو – اودینزه لغو شد – آهو نگار

ورزش سه: مارسیال پس از یک فصل ضعیف، شروع خوبی در این فصل با شیاطین سرخ داشته و آمار خوبی نیز به ثبت رسانده است. در 15 بازی، او موفق شده 6 گل به ثمر برساند و 4 پاس گل برای هم تیمی‌هایش ارسال کند و این در حالیست که او در بیشتر بازی ها به عنوان یار جانشین به میدان رفته است و از سوی هواداران باشگاه به عنوان بهترین بازیکن ماه انتخاب شده است
ورزش سه: مارسیال پس از یک فصل ضعیف، شروع خوبی در این فصل با شیاطین سرخ داشته و آمار خوبی نیز به ثبت رسانده است. در 15 بازی، او موفق شده 6 گل به ثمر برساند و 4 پاس گل برای هم تیمی‌هایش ارسال کند و این در حالیست که او در بیشتر بازی ها به عنوان یار جانشین به میدان رفته است و از سوی هواداران باشگاه به عنوان بهترین بازیکن ماه انتخاب شده است.حال او مدعی شد که انگیزه بسیاری برای بازی کردن با چلسی دارد.
فکر می‌کنم وقتی پا به زمین می‌گذارم، انگیزه بالایی دارم و می‌خواهم بازی کنم. می‌خواهم بیشتر گل بزنم، پاس های بهتری بدهم. چلسی شروع خوبی نسبت به سال قبل نداشته ولی آنها تیم بزرگی هستند و مطمئنا تلاش می‌کنند ما را شکست دهند. هر دو باشگاه عالی بوده اند و مطمئنا بازی دشواری خواهد بود ولی مهم ترین چیز این است که با پیروزی از زمین خارج شویم.”

او گفت:” در حال حاضر خیلی خوشحالم. اگر می‌توانستم بیشتر گل می‌زدم، بیشتر پاس گل می‌دادم و در ارسال پاس‌های حیاتی دقت بیشتری به خرج می‌دادم. با این حال خیلی خوشحالم. فکر می‌کنم فصل قبل اوضاع خوب نبود ولی حالا همه چیز خوب پیش رفته است. من به اهدافم رسیده ام و امیدوارم تا پایان فصل گل‌های بیشتری نیز بزنم. باید به این عملکرد خوب ادامه دهم.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال لاتزیو و اودینزه قرار بود از ساعت 17:30 امرو.ز (یکشنبه) در هفته دوازدهم از رقابت‌های سری A ایتالیا به مصاف هم بروند، اما بارش شدید باران در پایتخت ایتالیا سبب شد انجام این بازی در ورزشگاه المپیکوی شهر رم امکان‌پذیر نباشد
در ادام اما تداوم بارندگی سبب شد داور در بازرسی مجدد زمین که نیم ساعت بعد صورت گرفت، بازی را لغو و برگزاری آن را به زمانی دیگر موکول کند.

بازیکنان دو تیم پیش از شروع این بازی زیر بارش باران خودشان را گرم کردند، اما دقایقی پیش از شروع بازی لوکا بانتی، داور مسابقه با کاپیتان‌های دو تیم زمین بازی را بررسی کردند و از آنجایی حرکت توپ در زمین سخت بود، وی تصمیم گرفت بازی با کمی تأخیر آغاز شود.

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال لاتزیو و اودینزه قرار بود از ساعت 17:30 امرو.ز (یکشنبه) در هفته دوازدهم از رقابت‌های سری A ایتالیا به مصاف هم بروند، اما بارش شدید باران در پایتخت ایتالیا سبب شد انجام این بازی در ورزشگاه المپیکوی شهر رم امکان‌پذیر نباشد.

هنوز روز و زمان جدید برگزاری این بازی اعلام نشده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *