محمود عباس با پادشاه عربستان دیدار کرد + استقبال شجاعیان از بازگشت به پُست اصلی – آهو نگار

خبرگزاری ایسنا: پادشاه عربستان سعودی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین که به ریاض سفر کرده است، دیدار کرد.

خبرگزاری عربستان (واس) گزارش داد که سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درخصوص تحولات اوضاع در فلسطین گفت‌وگو کرد
خبرگزاری ایسنا: پادشاه عربستان سعودی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین که به ریاض سفر کرده است، دیدار کرد.
سفر غیرمنتظره رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به عربستان به درخواست محمد بن سلمان صورت گرفته و ارتباط مستقیمی با تنش در روابط میان ریاض و تهران دارد.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سفری غیرمنتظره برای دیدار با مقام‌های سعودی به عربستان رفته است.

خبرگزاری عربستان (واس) گزارش داد که سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درخصوص تحولات اوضاع در فلسطین گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه مستقل رأی الیوم، منابع فلسطینی عالی‌رتبه اعلام کردند: سفر محمود عباس به ریاض در اثنای سفر وی به قاهره و دیدارش با عبدالفتاح سیسی، رئیس‌جمهور مصر مشخص شد. وی در جریان سفرش به قاهره دعوتنامه‌ای برای سفر به ریاض و دیدار با ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان دریافت کرد.

——————-

ورزش سه: داریوش شجاعیان در این فصل در پست وینگر بازی کرده است و با وجود اینکه نمایش موثری در ترکیب استقلال داشته است، با این حال هنوز نتوانسته تمام توانایی هایش را در این پست نشان بدهد
شجاعیان اما با عقد قرارداد استقلال با بهنام برزای و بازگشت محسن کریمی به لیست استقلال از نیم فصل دوم احتمالا می تواند به پست هافبک پشت مهاجم، پستی که در آن تخصص دارد برگردد.

شجاعیان بی تردید از حضور در پست هافبک پشت مهاجم استقبال می کند، چون او در این پست موفق شد به تیم ملی دعوت شود.

استقبال شجاعیان از بازگشت به پُست اصلی

عکس: پیام قبادی

ورزش سه: داریوش شجاعیان در این فصل در پست وینگر بازی کرده است و با وجود اینکه نمایش موثری در ترکیب استقلال داشته است، با این حال هنوز نتوانسته تمام توانایی هایش را در این پست نشان بدهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *