ونگر باید از استرلینگ عذرخواهی کند! + درخواست جالب والورده؛ فقط ستاره می‌خواهم! – آهو نگار

ورزش سه: آلن شیرر، ستاره سابق فوتبال انگلیس معتقد است آرسن ونگر باید از رحیم استرلینگ عذرخواهی کند.

 ونگر بعد از پایان بازی دیشب برابر سیتی اذعان کرد که استرلینگ استاد شبیه سازی و دایو است
 ونگر بعد از پایان بازی دیشب برابر سیتی اذعان کرد که استرلینگ استاد شبیه سازی و دایو است. در اوایل نیمه دوم استرلینگ با متوقف شدن مقابل مونرئال باعث اعلام یک پنالتی برای سیتیزن ها شد اما شیرر معتقد است ونگر نباید چنین اتهامی به استرلینگ وارد می کرده است.

ونگر باید از استرلینگ عذرخواهی کند!

ورزش سه: آلن شیرر، ستاره سابق فوتبال انگلیس معتقد است آرسن ونگر باید از رحیم استرلینگ عذرخواهی کند.

شیرر گفت: “من معتقدم آرسن ونگر باید از رحیم استرلینگ عذرخواهی کند زیرا صحبت های او در مورد شبیه سازی این بازیکن اشتباه بوده است.

از نظر من ونگر یک عذرخواهی به بازیکن سیتی بدهکار است زیرا آن صحنه پنالتی بود و استرلینگ شبیه سازی نکرد.”

منحرف کردن ذهن رسانه ها از عملکرد بد تیم آرسنال یک موضوع و زیر سوال بردن توانایی های استرلینگ نیز موضوع دیگری است.

——————-

ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی جوان بارسا از هیئت مدیره این تیم خواسته زمینه جذب ستارگان بزرگ را در ترکیب این تیم فراهم کنند
شاید به علت افزایش سن بازیکنان، والورده از ایجاد تغییر در ترکیب هراسی ندارد و به همین دلیل می خواهد ستارگانی جذب شوند که قابلیت به چالش کشیدن بازیکنانی چون اینیستا و راکیتیچ را داشته باشند.

 اگرچه بارسا تا این مقطع از فصل نتایج فوق العاده ای گرفته اما آنها معتقدند برای قهرمانی در اروپا نیاز به ترکیب قوی تری دارند و بارتومئو نیز در این خصوص تضمین داده است.

درخواست جالب والورده؛ فقط ستاره می‌خواهم!

اما ارنستو والورده از مدیران باشگاه خواسته تنها ستارگان بزرگ را به ترکیب اضافه کنند و آنها نمی خواهند با جذب بازیکنان معمولی به نوعی اشتباه لوییس انریکه را تکرار کنند زیرا در دوران او شاید فقط بازیکنی مانند اومتیتی به ترکیب اصلی اضافه شد و در کنار او خریدهای بی مصرفی مانند سیله سن، آردا توران، لوکاس دینه، گومس و آلکاسر نیز انجام شدند.

طبق ادعای اسپورت، در این شرایط چالشی 2 گانه پیش روی پپ سگورا مدیر ورزشی بارسا است زیرا از طرفی آنها به دنبال جذب بازیکنان بزرگ بوده و از سوی دیگر به دنبال فروش چند بازیکن و سبک کردن ترکیب هستند.

ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی جوان بارسا از هیئت مدیره این تیم خواسته زمینه جذب ستارگان بزرگ را در ترکیب این تیم فراهم کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *