افتتاح نمایش «دوزخ» با حضور داود میرباقری + جانشین روبن و ریبری از دورتموند می آید – آهو نگار

ایلنا: داود میرباقری امروز (۱۴ آبان ماه) به تماشای نخستین اجرای نمایش «دوزخ» به کارگردانی رضا اصغری که پیش از این تجربه دستیاری میرباقری را داشته، می‌نشیند
این نمایش از چهاردهم آبان تا چهاردهم آذرماه در پردیس تئاتر شهرزاد به نشانی خیابان حافظ/ نوفل لوشاتو/ پلاک 74 روی صحنه خواهد بود.

نمایش «دوزخ» به تهیه‌کنندگی صابر احدى از چهاردهم آبان ماه به مدت ٣٠شب در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

 از دیگر عواملِ این نمایش می‌توان به مجرى طرح: کتایون کیخسروى، مدیرتولید: سهیل ملک نژاد، گریم: نازنین طباطبایی، عکاس و گرافیک: شایان کیانی، دستیارکارگردان و برنامه ریز: فرشته گلچین، صحنه: ندا سیالی، ساخت تیزر: سپهر کشن فلاح، مشاور رسانه‌ای و مدیر تبلیغات: کتایون کیخسروی، طراحی تصویر مجازی: محمدرضا راه رخشان اشاره کرد.

شخصیت‌های اثرِ سارتر در دوزخی که از کردارشان شکل گرفته، به سر می‌برند و توماج دانش بهزادی (میهمان از گروه پراکسیس)، رویا بختیاری، میترا شیرک وند و ایمان اصفهانی ایفاگر نقش‌های «دوزخ» هستند.

همچنین در نمایش دوزخ از مجسمه «بنای یادبود آرامش» اثر نسترن صفایی استفاده شده است.

ایلنا: داود میرباقری امروز (۱۴ آبان ماه) به تماشای نخستین اجرای نمایش «دوزخ» به کارگردانی رضا اصغری که پیش از این تجربه دستیاری میرباقری را داشته، می‌نشیند.

افتتاح نمایش «دوزخ» با حضور داود میرباقری

«دوزخ» برداشتی آزاد از طرح داستانی «دربسته» نوشته ژان پل سارتر است که رضا اصغرى، آن را به نگارش درآورده، به گونه‌ای که داستان در زمان حال‌ می‌گذرد‌.
——————-

ورزش سه: لوتار ماتیوس، اسطوره فوتبال آلمان بر این باور است که وینگر آمریکایی دورتموند می‌تواند جانشین خوبی برای دو ستاره‌ فرانسوی و هلندی باواریایی‌ها در آینده باشد

 تیم فوتبال بوروسیا دورتموند شب گذشته در هفته یازدهم بوندس‌لیگای آلمان در حالی با نتیجه 3 بر یک مغلوب میزبانش، بایرن مونیخ شد که کریستین پولیسیچ، بال 19 ساله زردپوشان وستفالن نمایش درخشانی از خود ارائه داد و مدافعان باواریایی‌ها را تحت‌فشار قرار داد، بازیکنی که به نظر لوتار ماتئوس می‌تواند در آینده جانشین خوبی برای آرین روبن و فرانک ریبری باشد.

جانشین روبن و ریبری از دورتموند می آید

ماتئوس در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی اسکای گفت:«: اگر بایرن روزی بخواهد بازیکنی را جایگزین آرین روبن و فرانک ریبری کند، به نظرم باید نظرشان را معطوف پولیسیچ کنند. او با وجود اینکه تنها 19 سال سن دارد، بازیکن باکیفیتی است. با توجه به اعتماد به نفس و سرعتی که پولیسیچ دارد، او می‌تواند به جایگاه بالاتری برسد.»

ورزش سه: لوتار ماتیوس، اسطوره فوتبال آلمان بر این باور است که وینگر آمریکایی دورتموند می‌تواند جانشین خوبی برای دو ستاره‌ فرانسوی و هلندی باواریایی‌ها در آینده باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *