کرانچار خواهان برگزاری اردوی برای سپاهان شد + موراتا: مشخص است که به رئال مادرید بر می‌گردم – آهو نگار

خبرگزاری فارس: زلاتکو کرانچار سرمربی تیم فوتبال سپاهان برای آماده سازی تیمش خواهان برگزاری اردوی آماده‌سازی در تعطیلات نیم فصل شده است
همچنین در برنامه کرانچار انجام چند بازی دوستانه در این اردو هم پیش بینی شده و قرار است مسئولان باشگاه سپاهان در این باره تصمیم گیری کنند.

محل برگزاری اردو هنوز مشخص نیست اما هر چه که هست کرانچار می‌خواهد شاگردانش در این اردو بازی‌های تدارکاتی برگزار کنند.

خبرگزاری فارس: زلاتکو کرانچار سرمربی تیم فوتبال سپاهان برای آماده سازی تیمش خواهان برگزاری اردوی آماده‌سازی در تعطیلات نیم فصل شده است.
——————-
خبرگزاری فارس: آلوارو موراتا شماره 9 چلسی در حاشیه اردوی تیم ملی فوتبال اسپانیا گفت: خیلی مشخص است که به یک بار دیگر به رئال مادرید باز خواهم گشت
وی در بخشی از سخنان خود درباره کریم بن‌زما نیز گفت: بن‌زما یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر در جهان فوتبال است، او باید تمرکز داشته باشد و تحت تاثیر رسانه‌ها قرار نگیرد. هر بازیکنی به صورت طبیعی در بخشی از دوران حرفه‌ای خود دچار افت شدید می‌شود و این زمان، برای کریم در حال گذار است.

خبرگزاری فارس: آلوارو موراتا شماره 9 چلسی در حاشیه اردوی تیم ملی فوتبال اسپانیا گفت: خیلی مشخص است که به یک بار دیگر به رئال مادرید باز خواهم گشت. مادرید خانه من است. رئال مادرید این فصل را چندان خوب شروع نکرده اما شک ندارم که شکست، زیدان و تیمش را احیا می‌کند و این تیم به زودی به صدر جدول باز خواهد گشت.
موراتا درباره شرایط سیاسی تیم ملی فوتبال اسپانیا نیز گفت: ماجرا فقط بین راموس و پیکه در جریان است و سایر بازیکنان به این چیزها فقط می‌خندند. ما همه با هم دوست هستیم و از فوتبال لذت می‌بریم اما این دو دوست محترم، دست از سر سیاست بر نمی‌دارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *