اچ تی سی واقعیت مجازی را به موزه ها می برد – دیجیاتو + سرمربی جدید رفیعی و یارانش از عربستان آمد – آهو نگار

کمپانی اچ تی سی به دنبال راه اندازی برنامه ای چند میلیون دلاری به نام «Vive Arts» است که به موزه ها و دیگر مراکز هنری امکان ایجاد، توسعه و به اشتراک گذاری آثار هنری در قالب واقعیت مجازی را می دهد
این کمپانی قرار است با همکاری موزه هایی در تایپه، برلین، واشنگتن، پاریس و لندن آثار هنری مختلفی را در اپ استور Viveport قرار دهد.

علاوه بر این کاربرانی که در محل نمایشگاه حضور ندارند، از طریق استور واقعیت مجازی «Viveport» امکان بازدید از این نگارخانه را خواهند داشت.

شرکت «Vive» از زمان راه اندازی فعالیت زیادی در زمینه های هنری داشته و با موزه های مختلفی در سراسر دنیا همکاری کرده است. «جوئل برتون» معاون استودیو «Vive» در این باره می گوید:

کمپانی اچ تی سی به دنبال راه اندازی برنامه ای چند میلیون دلاری به نام «Vive Arts» است که به موزه ها و دیگر مراکز هنری امکان ایجاد، توسعه و به اشتراک گذاری آثار هنری در قالب واقعیت مجازی را می دهد.

نخستین پروژه ای که قرار است Vive Arts در آن پیاده سازی شود، نمایش آثار «آمادئو مودیلیانی» در نگارخانه «تیت مدرن» لندن است، که طی آن اطلاعاتی از زندگی این هنرمند ایتالیایی به شرکت کنندگان ارائه می شود.

هدف ما از معرفی برنامه Vive Arts استفاده از پتانسیل واقعیت مجازی در هنر و فراهم کردن امکان دسترسی به میراث فرهنگی جهانی برای همگان است. ما برای هنرمندان و علاقمندان امکان تجربه و تفسیر هنر و فرهنگ را به روشی جدید فراهم می کنیم.

——————-
خبرگزاری تسنیم: سایت رسمی باشگاه الخور قطر از عقد قرارداد با ناصیف البیاوی، سرمربی 39 ساله اهل تونس خبر داد.

البیاوی پیش از این با حضور در لیگ فوتبال عربستان هدایت تیم‌های الرائد و الفتح را بر عهده داشت که از سمت‌های خود اخراج شده بود
خبرگزاری تسنیم: سایت رسمی باشگاه الخور قطر از عقد قرارداد با ناصیف البیاوی، سرمربی 39 ساله اهل تونس خبر داد.
تیم الخور که سروش رفیعی، بازیکن ایرانی را در اختیار دارد در 7 بازی فصل جاری لیگ ستارگان قطر به یک پیروزی، یک تساوی و پنج شکست دست یافته و با 4 امتیاز در رده یازدهم جدول 12 تیمی این رقابت‌ها جای دارد.

البیاوی پیش از این با حضور در لیگ فوتبال عربستان هدایت تیم‌های الرائد و الفتح را بر عهده داشت که از سمت‌های خود اخراج شده بود. این سرمربی جوان تونسی که تابعیت فرانسوی نیز دارد جایگزین لوران بانید، سرمربی اخراجی و اهل فرانسه تیم الخور شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *