ویارئال و سوسیه‌داد رقبای‌شان را شکست دادند + تذکر علیخانی به نجفی درباره انتصابات شهرداری – آهو نگار

خبرگزاری تسنیم: در ادامه هفته یازدهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا تیم‌های ویارئال و رئال سوسیه‌داد مقابل رقبای‌شان به برتری دست یافتند
خبرگزاری تسنیم: در ادامه هفته یازدهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا تیم‌های ویارئال و رئال سوسیه‌داد مقابل رقبای‌شان به برتری دست یافتند.

در بازی‌های امشب ویارئال در خانه‌اش 2 بر صفر مالاگا را شکست داد. سانسون در دقایق 68 و 76 برای ویارئال گل زدند. با این نتیجه، ویارئال 20 امتیازی در رده پنجم و مالاگای چهار امتیازی در رده بیستم  جدول رده‌بندی لالیگا قرار گرفتند. 

با این نتیجه سوسیه‌داد 17 امتیازی در رده هفتم جدول لالیگا ایستاد، اما  ایبار هشت امتیازی در مکان هفدهم جدول قرار گرفت.

 در دیگر بازی، رئال سوسیه‌داد در خانه‌اش 3 بریک از سد ایبار گذشت. خوسه در دقیقه 12، یانوزای در دقیقه 28 و اورایزابال در دقیقه 46 برای سوسیه‌داد گل زدند و تنها گل ایبار به وسیله جوردن در دقیقه 73 زده شد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: یک عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با تاکید بر اینکه رای مردم حق‌الناس است، خطاب به شهردار تهران درخصوص انتصابات شهرداری تهران انتقاد کرد
این عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش ادامه داد: مردم با این رای بالا 21 عضو اصلاح‌طلب را به شورای شهر تهران فرستادند تا مطالبات به حق آنها را برآورده کنند.

علیخانی تاکید کرد: آقای نجفی ، رای مردم حق‌الناس است. به رای مردم ظلم نکنید. به خاتمی عزیز که آبروی خود را که پای لیست اصلاحات گذاشت ظلم نکنید، مردم به صورت یکپارچه این لیست را برگزیدند و پیام خود را روشن اعلام کردند.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش ادامه داد: آقای نجفی به این رای مردم ظلم نکنید. فرصت نداریم، فرصت‌سوزی نکنید. از جوانان و اصلاحات غافل نشوید و مردم را ناامید نکنید.

محمد علیخانی در نوزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در تذکری خطاب به شهردار تهران، گفت: اخبار نگران‌کننده‌ای در برخی از انتصابات در شهرداری تهران می‌شنویم. شهردار تهران در کانال تلگرامی خود تاکید کرده اند که مصلحت شهر چیزی فراتر از تعلقات جناحی و گرایش‌های سیاسی است.

وی افزود: آقای نجفی مصلحت شهر را شهروندانش، همان کسانی که 4 تا 6 ساعت در صف‌های طویل ایستادند و تغییر رای دادند بهتر از هر کس دیگری تشخیص می‌دهند.  همان کسانی که به 21 اصلاح‌طلب با رای بی‌سابقه بالای یک میلیون نفر اعتماد کردند.
خبرگزاری ایسنا: یک عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با تاکید بر اینکه رای مردم حق‌الناس است، خطاب به شهردار تهران درخصوص انتصابات شهرداری تهران انتقاد کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *