ستاره برزیلی، رئیس رختکن پاری سن ژرمن است + ایرانجوان، حریف استقلال در جام حذفی شد – آهو نگار

ورزش سه: بر خلاف انتظارات، دنی آلوس خیلی زود تبدیل به بازیکنی مهم در ترکیب تیم جدیدش شده است.

دنی آلوس در همین مدت کوتاه حضور خود در پاری سن ژرمن تبدیل به بازیکنی مهم و تاثیرگذار در رختکن پی اس جی شده و بازیکنان نیز علاقه زیادی به این مدافع باتجربه دارند
ژیل سانو، مهاجم آنژه که تیمش این هفته به مصاف پاری سن ژرمن رفت گفت: “گرچه تیاگو سیلوا آنجا حضور داشت اما این دنی آلوس بود که بر سر بازیکنان فریاد می زد. در پاری سن ژرمن آلوس رئیس است.”

ورزش سه: بر خلاف انتظارات، دنی آلوس خیلی زود تبدیل به بازیکنی مهم در ترکیب تیم جدیدش شده است.

دنی آلوس در همین مدت کوتاه حضور خود در پاری سن ژرمن تبدیل به بازیکنی مهم و تاثیرگذار در رختکن پی اس جی شده و بازیکنان نیز علاقه زیادی به این مدافع باتجربه دارند.

ستاره برزیلی، رئیس رختکن پاری سن ژرمن است

از رختکن خبر می رسد که بیشتر بازیکنان به ویژه جوانان از زمان ورود او شگفت زده شده اند و انگار آلوس دارای چهار ریه و یک انرژی باور نکردنی است. آلوس با شوخی ها و رفتارهای خاص خود و حرکات موزونش در رختکن محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

در فصل جاری در هر 11 دیداری که آلوس در ترکیب اصلی حضور داشته پاری سن ژرمن موفق به کسب پیروزی شده و علیرغم زدن 40 گل تنها 3 گل دریافت کرده است.

طبق گزارش اکیپ، در حالی که برخی فکر می کردند که او برای بازنشستگی به PSG می رود، آلوس همچنان در تیم جدید خود مانند دوران بازی در بارسا و یوونتوس نیز یک بازیکن حیاتی است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: قرعه کشی مرحله یک ‏چهارم نهایی جام حذفی فصل 97-96 (یادواره آزادسازی خرمشهر) امشب (دوشنبه) با حضور نماینده تیم‌های حاضر در این مرحله ‏انجام شد
خونه به خونه ‏- گسترش فولاد تبریز

استقلال تهران ‏- ایرانجوان بوشهر

استقلال خوزستان – تراکتورسازی تبریز

برنده بازی بادران – پرسپولیس – نفت آبادان

با توجه به قرعه‌کشی انجام شده، بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی به شرح زیر است.

خبرگزاری تسنیم: قرعه کشی مرحله یک ‏چهارم نهایی جام حذفی فصل 97-96 (یادواره آزادسازی خرمشهر) امشب (دوشنبه) با حضور نماینده تیم‌های حاضر در این مرحله ‏انجام شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *