کاخ‌ سفید: ترامپ با پوتین دیدار نخواهد داشت + حرکت چهار هزار زائر پیاده در مسیر مشهد – آهو نگار

خبرگزاری فارس: سخنگوی کاخ سفید گفت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز جمعه با «ولادیمیر پوتین» همتای روس خود دیدار جداگانه‌ای در حاشیه نشست همکاری‌های اقتصادی آسیا-اقیانوسیه (آپِک) نخواهد داشت
به نوشته خبرگزاری «رویترز» در این بیانیه آمده است که دیدار پوتین و ترامپ هرگز تایید نشده بود و این به دلیل تداخل برنامه‌های این دو رئیس جمهور در حاشیه این نشست است.

خبرگزاری فارس: سخنگوی کاخ سفید گفت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز جمعه با «ولادیمیر پوتین» همتای روس خود دیدار جداگانه‌ای در حاشیه نشست همکاری‌های اقتصادی آسیا-اقیانوسیه (آپِک) نخواهد داشت.
این در حالی است که سخنگوی کاخ کرملین روز گذشته (پنجشنبه) گفته بود پوتین و ترامپ در حاشیه این نشست دیدار خواهند داشت.

——————-
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائر پیاده امام رضا(ع) اعلام کرد که حدود 4 هزار زائر پیاده در مسیرهای مختلف به سمت مشهد حرکت خود را آغاز کردند
وی خاطرنشان کرد: هم‌چنین امسال همه ایستگاه‌های در مسیر زائران پیاده، شناسنامه‌دار می‌شوند و با ثبت ایستگاه‌ها، اطلاعات آن‌ها ثبت و میزان خدمات و جمعیتی که می‌توانند پذیرایی کنند دریافت می‌شود.

«حسین رضایی» اظهار کرد: مردم مشهد که قصد توزیع نذورات بین زائران پیاده را دارند می‌توانند با ستاد جمعیت خدمتگزار تماس بگیرند و هماهنگی لازم را انجام دهند و امسال توزیع نذورات بدون هماهنگی امکان‌پذیر نیست.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائر پیاده امام رضا(ع) اعلام کرد که حدود 4 هزار زائر پیاده در مسیرهای مختلف به سمت مشهد حرکت خود را آغاز کردند.
رضایی یادآور شد: به‌عنوان مثال یک ایستگاه با امکانات کمتر نمی‌تواند از کاروان 5000 نفری پذیرایی کند. باید اطلاعات ایستگاه‌های‌ دریافت و کاروان‌ها با توجه به امکانات ایستگاه‌ها هدایت شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *