توهین عجیب بازیکن کلمبیا به چشم بادامی‌ها + برانکو و رفقا، شاد از پیروزی کرواسی – آهو نگار

ورزش سه: امروز تیم ملی کره جنوبی موفق شد با دبل سون هیونگ مین کلمبیا را دیداری دوستانه مغلوب کند؛ اما این دیدار حواشی زیادی را به همراه داشت
در پایان بازی بین بازیکنان دو تیم درگیری ایجاد شد که کیم جین سو از کره و خامس از کلمبیا بازیگران نقش اول آن بودند اما ادوین کارادونا مهاجم تیم ملی کلمبیا با تمسخر حالت چشمان منحصر به فرد کره ای ها به آنها توهین کرد که این رفتار به شدت مورد نقد قرار گرفته است.

ورزش سه: امروز تیم ملی کره جنوبی موفق شد با دبل سون هیونگ مین کلمبیا را دیداری دوستانه مغلوب کند؛ اما این دیدار حواشی زیادی را به همراه داشت.

اخبار حاکی از آن است که قطعا این بازیکن از سوی فیفا با محرومیت مواجه خواهد شد و احتمال دارد بازی های تیم ملی کشورش در جام جهانی را از دست بدهد.

توهین عجیب بازیکن کلمبیا به چشم بادامی‌ها

توهین عجیب بازیکن کلمبیا به چشم بادامی‌ها

توهین عجیب بازیکن کلمبیا به چشم بادامی‌ها

——————-

ورزش سه: تیم ملی کرواسی که در مرحله پلی‌آف انتخابی جام جهانی حضور یافته، در این مرحله به مصاف یونان رفت و توانست دیدار خانگی خود را با برتری 4 بر 1 خاتمه دهد تا شانس صعود به روسیه برای شاگردان دالیچ افزایش یابد

تیم ملی کرواسی بعد از کسب نتایج نامطلوب مجبور شد برای دستیابی به مجوز صعود به جام جهانی در مرحله پلی آف حاضر شود و با تغییر روی نیمکت آنها زلاتکو دالیچ در این دو دیدار هدایت‌شان را برعهده گرفته است. زمزمه‌هایی مبنی بر حضور برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت این تیم نیز شنیده می‌شود و باید دید با پیروزی پرگل کرواسی در جدال رفت مقابل یونان فدراسیون نشینان این کشور چه تصمیمی در خصوص آینده آن خواهند گرفت.

برانکو و رفقا شاد از پیروزی کرواسی

مرخصی روز گذشته تمرینات پرسپولیس باعث شده بود تا برانکو و دستیاران کرواتش در کنار یکدیگر این دیدار را به تماشا بنشینند و امروز نیز به واسطه این برد مهم با روحیه بالا در تمرینات حاضر شدند.

ورزش سه: تیم ملی کرواسی که در مرحله پلی‌آف انتخابی جام جهانی حضور یافته، در این مرحله به مصاف یونان رفت و توانست دیدار خانگی خود را با برتری 4 بر 1 خاتمه دهد تا شانس صعود به روسیه برای شاگردان دالیچ افزایش یابد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *