ماجرای عذرخواهی محسن کریمی از جپارف + سه جایزه برای سینمای ایران از جشنواره فیلم مالزی – آهو نگار

ایسنا: تمرین روز یک‌شنبه تیم فوتبال استقلال در زمین شماره ۲ آزادی برگزار شد.

در این تمرین چهار ملی‌پوش استقلال که از فهرست نهایی تیم ملی خط خورده‌اند حاضر بودند
به جز سید حسین حسینی، سایر ملی‌پوشان استقلال تنها در تمرینات هوازی حاضر بودند و در کارهای گروهی شرکت نداشتند.

ایسنا: تمرین روز یک‌شنبه تیم فوتبال استقلال در زمین شماره ۲ آزادی برگزار شد.
در این تمرین چهار ملی‌پوش استقلال که از فهرست نهایی تیم ملی خط خورده‌اند حاضر بودند. به این ترتیب سید حسین حسینی، مجید حسینی، فرشید اسماعیلی و میلاد زکی‌‍پور چهار بازیکن ملی پوش استقلال در تمرین آبی‌ها حاضر بودند.

یک شبکه آلمانی برای تهیه گزارش امروز به زمین شماره دو آزادی آمده بود و بعد از معطلی نسبتا زیاد توانست وارد زمین شود. البته گزارشگر خانم این شبکه نتوانست مجوز حضور در کنار زمین را بگیرد و همکاران او برای تهیه گزارش وارد زمین شدند.

در بخشی از این تمرین برخورد جپارف با محسن کریمی می‌رفت که به جاهای باریک بکشد ولی اطرافیان این دو نفر مانع از برخورد آنان شدند و بعد از گذشت دقایقی محسن کریمی با رفتن به سوی جپارف از او عذرخواهی کرد.

——————-
سینما سینما: در جریان معرفی برگزیدگان جشنواره بین‌المللی انجمن فیلمسازان حرفه‌ای مالزی سه جایزه به دو بازیگر و یک کارگردان ایرانی تعلق گرفت
برگزاری این جشنواره هنری از چهارم نوامبر، سیزدهم آبان ماه آغاز شده و تا ششم نوامبر پانزدهم آبان ماه در کوالالامپور ادامه خواهد داشت.

سینما سینما: در جریان معرفی برگزیدگان جشنواره بین‌المللی انجمن فیلمسازان حرفه‌ای مالزی سه جایزه به دو بازیگر و یک کارگردان ایرانی تعلق گرفت.
فیلم سینمایی «دوئت» به کارگردانی نوید دانش دیگر نماینده سینمای ایران موفق به کسب جایزه ویژه هیات داوران شد.

برگزیدگان این رویداد سینمایی عصر روز یکشنبه چهاردهم آبان ماه معرفی شدند. در این مراسم برای نخستین بار ماهور الوند توانست جایزه بهترین بازیگر زن را برای بازی در فیلم سینمایی «دختر» ساخته رضا میرکریمی از آن خود کند.

فرهاد اصلانی که پیش از این جوایز متعددی برای بازی در فیلم «دختر» دریافت کرده بود، این بار در مالزی مورد تحسین قرار گرفت و جایزه بهترین بازیگر مرد به او برای بازی در فیلم میرکریمی اختصاص پیدا کرد.

«دختر» در یازده رشته نامزد دریافت جایزه بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *