کارنامه تکمیل ظرفیت دکتری فردا منتشر می‌شود + کره‌شمالی: ترامپ ثبات روحی ندارد – آهو نگار

ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری که در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کرده‌اند، در روز دوشنبه 15 آبان ماه جاری خبرداد
ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری که در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کرده‌اند، در روز دوشنبه 15 آبان ماه جاری خبرداد. 

 مشاور عالی سازمان سنجش کشور در پایان تاکید کرد: بدیهی است که داوطلبانی می‌توانند نسبت به مراجعه  به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی برای ارزیابی تخصصی اقدام کنند که کد رشته محل مربوط را در فرم انتخاب رشته خود انتخاب نموده و حدنصاب نمره علمی لازم را مطابق کارنامه کسب کرده باشند.

دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده کارنامه نتیجه انتخاب رشته داوطلبانی که اقدام به انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D)  نیمه متمرکز سال 96 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی نموده اند به همراه اطلاعیه‌ سازمان سنجش آموزش کشور فردا دوشنبه 15 آبان ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد:‌ داوطلبانی که در کد رشته ‌محل‌های انتخابی، دارای نمره علمی لازم می باشند ضرورت دارد بر اساس برنامه زمانی دانشگاه مربوط، با همراه داشتن مدارک لازم در مراحل ارزیابی تخصصی ( آزمون کتبی، مصاحبه و ….) و مطابق اطلاعیه مندرج در سایت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی زیربط شرکت نمایند.
——————-
ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، نشریه حزب حاکم کره شمالی موسوم به “رودونگ سینمون” در مطلبی نوشت، آمریکایی‌ها برای استیضاح زودهنگام رئیس جمهور کشورشان فشار وارد می‌کنند چون که می‌بینند سخنان تند از جانب ترامپی که “به لحاظ روحی بی‌ثبات” است می‌تواند “فاجعه هسته‌ای را به خاک آمریکا بیاورد”
ترامپ در اشاره‌ای ضمنی به کره شمالی بعد از آن که امروز وارد توکیو شد، هشدار داد “هیچ دیکتاتوری” نباید آمریکا را دست کم بگیرد.

ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، نشریه حزب حاکم کره شمالی موسوم به “رودونگ سینمون” در مطلبی نوشت، آمریکایی‌ها برای استیضاح زودهنگام رئیس جمهور کشورشان فشار وارد می‌کنند چون که می‌بینند سخنان تند از جانب ترامپی که “به لحاظ روحی بی‌ثبات” است می‌تواند “فاجعه هسته‌ای را به خاک آمریکا بیاورد”.
در این مطلب نوشته شد: اگر آمریکا قضاوت درستی در مورد سرسختی اراده جمهوری دموکراتیک خلق کره نداشته باشد و جرات به انجام اقدامی بی‌ملاحظه کند، کشور ما مجبور به اعمال مجازاتی قاطع و بی‌رحمانه علیه آنها با بسیج همه قوایش خواهد شد.

نشریه رودونگ سینمون به نقل از باب کورکر، رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا و مقامات سابق نوشت که ترامپ بیهوده در جهت تشدید تنش با کره شمالی تلاش می‌کند اما رئیس جمهور آمریکا سر عقل نیامده و به جایش “با طرح سخنان احمقانه با جدیت به دنبال تحریک جمهوری دموکراتیک خلق کره است”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *