ویدیو هوایی جدید از اپل پارک آمفی تئاتر استیو جابز را نشان می دهد [تماشا کنید] – دیجیاتو + ویدال: به زودی خداحافظی می‌کنم – آهو نگار

فرآیند ساخت و ساز مقر جدید اپل در کوپرتینو رو به پایان بوده و کمپانی مذکور در حال انجام آخرین ظریف کاری های «آمفی تئاتر استیو جابز» (که مراسم رونمایی از آیفون های جدید در آن برگزار می شود) است

در همین راستا «Duncan Sinfield» که پیش از این نیز ویدیوهایی از اپل پارک منتشر کرده بود، کلیپ جدیدی را با استفاده از ویدیوهای ضبط شده تور ارزان استرالیا توسط پهپاد تولید کرده که آمفی تئاتر مورد اشاره را در کنار محوطه و ساختمان اصلی مقر اپل نشان می دهد. این سازه که به شکل یک استوانه شیشه ای طراحی شده، 6 متر ارتفاع داشته و خارج از فضای ساختمان دایره ای شکل قرار دارد.

گفتنی است اپل ساختمان مورد بحث را به رسم یادبود به اسم مدیرعامل سابق نامگذاری کرده که ایده اصلی مقر جدید کمپانی تور لحظه آخری را مطرح کرده بود. لازم به ذکر است که آمفی تئاتر استیو جابز هفته آینده سه شنبه طی مراسم رونمایی از آیفون های جدید افتتاح خواهد شد.

آمفی تئاتر استیو جابز خارج از محوطه ساختمان اصلی قرار دارد

جالب است بدانید که آمفی تئاتر استیو جابز بزرگترین سقف بدون ستون فیبر کربنی دنیا را با مساحت 11148 مترمربع در اختیار داشته و در زیرزمین آن، یک سالن کنفرانس با گنجایش 1000 نفر طراحی شده است.

فرآیند تیک بان ساخت و ساز مقر جدید اپل در کوپرتینو رو به پایان بوده و کمپانی مذکور در حال انجام آخرین ظریف کاری های «آمفی تئاتر استیو جابز» (که مراسم رونمایی از آیفون های جدید در آن برگزار می شود) است.

——————-
ایسنا: به نقل از elsport، آرتورو ویدال یکی از بهترین هافبک‌های تاریخ فوتبال شیلی به شمار می‌آید که توانست دو بار با این تیم قهرمانی در کوپا آمه ریکا را به دست آورد
ایسنا: تور ویتنام نوروز 97 به نقل از elsport، آرتورو ویدال یکی از بهترین هافبک‌های تاریخ فوتبال شیلی به شمار می‌آید که توانست دو بار با این تیم قهرمانی در کوپا آمه ریکا را به دست آورد.
دو شکست پیاپی شیلی در انتخابی جام جهانی باعث شده تا رسانه‌های این کشور به انتقاد تند از هافبک بایرن مونیخ بپردازند.

ویدال به این انتقادها واکنش نشان داد و گفت: “زمان خداحافظی نزدیک است وبه زودی از بازی‌های ملی خداحافظی خواهم تور لحظه آخری شیراز کرد”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *