نحوه ثبت‌نام بازنشستگان برای خرید خودرو – آهو نگار

خبرگزاری ایرنا: ثبت نام اولیه خرید خودروی قسطی توسط بازنشستگان کشوری از صبح امروز (سه شنبه) به مدت یک هفته آغاز شد
خبرگزاری ایرنا: ثبت نام اولیه خرید خودروی قسطی توسط بازنشستگان کشوری از صبح امروز (سه شنبه) به مدت یک هفته آغاز شد.
بر اساس این گزارش، بازنشستگان کشوری متقاضی ثبت نام اولیه خودرو قسطی، باید درسایت صندوق وارد لینک آبی رنگ «سامانه ثبت نام اولیه خودروی قسطی» شده و با درج تور دبی نوروز 97 شماره دفتر کل، شماره ملی و شماره حساب خود، مراحل ثبت نام اولیه را آغاز کنند.

سامانه ثبت نام اولیه خرید خودروی قسطی توسط بازنشستگان کشوری، از صبح امروز (سه شنبه) در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir به مدت یک هفته یعنی تا پایان وقت اداری روز 21 شهریور 96 آغاز بکار کرد.

لازم بذکر است عدم دریافت پیامک به منزله عدم برنده شدن شما در قرعه کشی است.» را دریافت می کند.

میزان تور ارزان بدروم تسهیلات خرید خودرو معادل 50 درصد بهای خودروها تا سقف 175 میلیون ریال که به دو صورت 36ماهه و 48 ماهه تعیین شده است. نرخ تسهیلات برای بازپرداخت 36 ماهه سالانه 10 درصد، طی 6 فقره چک و نرخ تسهیلات برای بازپرداخت 48 ماهه سالانه 12 درصد طی 8 فقره چک است.

به هر بازنشسته کشوری متقاضی در صورت برنده شدن در قرعه کشی فقط یک دستگاه خودور واگذار می شود.

در مرحله نخست، طرح فروش خودروی قسطی به بازنشستگان قیمت تور اهواز کشوری، یک هزار دستگاه خودرو از خانواده پژو 206، خانواده سمند و همچنین پژو 405 عرضه می شود که در صورت استقبال بازنشستگان مراحل بعدی نیز اجرایی می شود.

پس از ورود به سامانه ثبت نامه اولیه، متقاضی با مطالعه دقیق اطلاعات درج شده، درصورت موافقت با 17بند موجود، جمله «با کلیه موارد مطرح شده موافق هستم» را تایید و ثبت نام را ادامه می دهد.

در مرحله بعدی، بازنشسته کشوری باید نسبت به تکمیل قیمت تور اصفهان و ثبت اطلاعات درخواستی سامانه شامل آدرس دقیق پستی و شماره تلفن ثابت به همراه کد و شماره تلفن همراه خود اقدام کند.

برهمین اساس، بازنشسته کشوری پس از طی این مراحل، در گام آخر اطلاعات ثبت شده در سامانه و پیام « ثبت نام شما در سامانه ثبت نام اولیه خرید خودروی قسطی با موفقیت انجام شد. به محض مشخص شدن نتیجه قرعه‏ کشی مراتب از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *