نماینده ولی فقیه در سپاه: بدون نظام نمی‌توان، شریعت را پیاده کرد – آهو نگار

خبرگزاری ایلنا: آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین استان، در سالن همایشهای شهید سبحانی سپاه استان البرز برگزار شد
نماینده ولی فقیه در سپاه  با اشاره به اینکه ولایت از ذات خداوند است، بیان کرد: مجرای تحقق ولایت الهی و حیات معنوی  انبیا هستند تور هوایی کیش و خداوند متعال ۱۲۴ هزار انسان والا را برای تحقق این مهم برای بشریت فرستادند.

سعیدی با بیان اینکه حق حاکمیت با قدرت حاکمیت جداست، گفت: حق حاکمیت از ذات باریتعالی و قدرت حاکمیت از مردم است.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه با اشاره به اینکه بدی‌ها و خوبی‌ها، حلال و حرام‌ها و پاکی‌ها و ناپاکی‌ها، مقدس‌ها و نامقدس‌ها، هنجار و ناهنجارها یکی از لایه‌های مرزبندی بین اسلام و لیبرالیسم تور اسپانیا می‌باشد، اظهار کرد: مکتب لیبرالیسم برخواسته از امانیسم تنها به حواس و عقل معطوف به تجربه در شناخت اکتفا می‌کند، اما اسلام علاوه بر حسّ و تجربه و عقل، وحی را به عنوان مهمترین منبع شناخت مورد توجه قرار می دهد.

 وی با بیان اینکه بدون نظام و سیستم نمی‌توان، شریعت را پیاده کرد و حکومت دینی به سیستم اجرایی و ساختار نیاز دارد، از مجرای تحقق ولایت الهی، مرجعیت تبیین شریعت، تحقق حاکمیت تور اهواز زمینی توحیدی و صیانت از شریعت به‌ عنوان ویژگی‌های رهبری مطلوب نام برد.

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی در این مراسم با تبریک اعیاد قربان و غدیر، با بیان اینکه مهمترین تدبیر خداوند متعال برای تکامل بشر، “بعثت” است، اظهار داشت: بعثت زندگی انسان را تا ابد خالص و زیبا کرده و  مبتنی بر دو رکن اساسی ” شریعت “جامع و کامل و “رهبری” مطلوب می باشد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به عنوان  انقلابی تور خارجی الهی، امروز تجربه بسیار مهمی برای ملت ایران است، افزود: بشریت در طول چند هزار سال گرفتار خطاو اشتباه استراتژیک  شد و از مکتب انبیاء فاصله گرفت، اما امروز حکومتی اسلامی بر مبنای اندیشه بعثت و تدبیر ذات باریتعالی و ولایت فقیه در ایران شکل گرفته است.

وی افزود: از دیدگاه امام راحل، مردم مجرای فعلیت ولایت الهی و زمینه ساز حاکمیتی که از جانب خدا معین شده است، می باشند.

وی افزود: دین قیمت تور بالی و شریعت، قانون جامع و کاملی است که تکامل آفرین بوده و می تواند زیر بنای همه قوانین قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان تاکید کرد: ملت ایران امروز نقش و رسالت خطیری را در فراهم سازی زمینه جهانی شدن اسلام  با محوریت ولی فقیه و اطاعت و جهاد در راه آرمانهای بعثت و امامت بر دوش دارند.

سعیدی با بیان اینکه پس از پیامبر اسلام، مجرای تحقق ولایت الهی ائمه معصومین(ع) هستند، اضافه تور کیش لحظه آخری کرد:  قانون فراگیر وکامل  دارای ۲ شرط اساسی  پوشش دادن همه مقاطع زندگی انسان _ که تنها ذات خداوند متعال می‌تواند آن را وضع کند_ و  مصونیت از خطا و اشتباه است و این قانون در عین استمرار، متناسب با متغیرهای زمانی و مکانی شرایط جامعه را به پیش می برد.

در پایان این مراسم با تقدیر از تلاشهای حجت الاسلام و المسلمین موحد در دوران مسئولیت، حجت الاسلام و المسلمین کرمی به عنوان مسئول جدید نمایندگی قیمت بلیط هوایی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) منصوب شد.

خبرگزاری ایلنا: آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین استان، در سالن همایشهای شهید سبحانی سپاه استان البرز برگزار شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *