با JBL Boombox آشنا شوید؛ اسپیکر بلوتوثی که می تواند 24 ساعت کار کند – دیجیاتو + برکناری سفیر آمریکا به خاطر حمایت از برجام – آهو نگار

باتری اسپیکرهای JBL معمولا شهرت بالایی ندارند اما Boombox آمده تا همه چیز را تغییر دهد و یک قدم به جلو بردارد

قیمت این دستگاه 449 دلار اعلام شده و باید در پاییز امسال منتظر ارائه آن به بازار بود.

با این حال، داشتن یک باتری بزرگ، سیستم صوتی قدرتمند و مقاومت تور قشم در برابر آب نیازمند طراحی متفاوتی هم هست. همانطور که در تصویر فوق می بینید JBL Boombox شبیه به یک رادیوی بزرگ یا سیستم صوتی قدیمی اما با ظاهری مدرن سازی شده است.

دلیل این اتفاق، باتری 20 هزار میلی آمپری است که می تواند علاوه بر روشن نگه داشتن دستگاه، از طریق پورت های یو اس بی، تلفن ها را نیز شارژ کند. البته با وزن تقریبا 5 کیلوگرمی اش، احتمالا سنگین ترین اسپیکر بلوتوثی است که می توانید تور مشهد لحظه آخری در حال حاضر بخرید.

باتری اسپیکرهای JBL معمولا شهرت بالایی ندارند اما Boombox آمده تا همه چیز را تغییر دهد و یک قدم به جلو بردارد. Boombox می تواند به مدت 24 ساعت یک سره روشن بماند، بدون آنکه نیازی به شارژ دوباره داشته باشد.

——————-

خبرگزاری مهر: ««دونالد ترامپ» سفیر آمریکا در اردن را به درخواست پادشاه این کشور برکنار کرده است.

بر این اساس «آلیس ولز» سفیر آمریکا در امان تور مالزی از حامیان برجام بوده و در این خصوص با «عبدالله دوم» اختلاف نظر شدیدی داشته است
خبرگزاری مهر: ««دونالد ترامپ» سفیر آمریکا در اردن را به درخواست پادشاه این کشور برکنار کرده است.

بر این اساس «آلیس ولز» سفیر آمریکا در امان از حامیان برجام بوده و در این خصوص با «عبدالله دوم» اختلاف نظر شدیدی داشته است.

گویا شاه اردن در زمان اوباما نیز خواستار برکناری وی شده بود اما این تور هوایی شیراز درخواست رد شد.

منابع دیپلماتیک آمریکا می گویند ولز روابط پرتنشی با رژیم اردن داشته و مقامات این کشور نظر مساعدی نسبت به وی نداشته اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *